Trwa ładowanie...
lily collins
22-08-2013 13:33

Znany ojciec przestrzega Lily Collins przed sławą

Znany ojciec przestrzega Lily Collins przed sławą
d4105gs
d4105gs

*Lily Collins, młoda aktorka a zarazem córka Phila Collinsa z Genesis, otrzymała od ojca wskazówki, jak rozpoznać ciemną stronę sławy.*

- Tata pokazał mi blaski i cienie życia w świetle reflektorów - opowiada Lily. - Chce, żebym skupiła się na własnym szczęściu. Widok jego małej dziewczynki w jakimś filmiku zrobionym przez fana jest dla niego czymś surrealistycznym. W jego czasach nie było Facebooka ani Twittera.

Panna Collins promuje obecnie film "Dary Anioła: Miasto kości". Gra tam nastoletnią Clary Fray, która dowiaduje się o podziemnym świecie i walczących z demonami Nocnych Łowcach. Na ekranie partnerują jej m.in. Jamie Campbell Bower i Robert Sheehan. Produkcja zadebiutowała w kinach 21 sierpnia.

Phil Collins znany jest nie tylko z zespołu Genesis. Perkusista i wokalista od lat 80. z powodzeniem prowadzi solową karierę. Ma także doświadczenie w branży filmowej. Wystąpił w filmach "Buster" czy "Phil Oszust Collins" oraz gościnnie w kilku serialach. Użyczył także głosu postaciom z animacji "Balto" i "Księga dżungli II". Jego muzyczny dorobek zamyka płyta z coverami "Going Back" wydana we wrześniu 2010 roku.

d4105gs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4105gs