Trwa ładowanie...
obce ciało
19-11-2014 19:03

Zobacz zwiastun "Obcego ciała"

Zobacz zwiastun "Obcego ciała"
d12074p
d12074p

Do sieci trafiła zapowiedź filmu "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

W obsadzie, obok Agaty Buzek, Weroniki Rosati i Agnieszki Grochowskiej, zobaczymy włoskiego aktora Ricardo Leonellego oraz Jacka Poniedziałka, Janusza Chabiora, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego i Stanisławę Celińską. Na szczególną uwagę zasługuje rola Agnieszki Grochowskiej. Aktorka, do tej pory kojarzona z pozytywnymi bohaterkami, u Zannusiego przeistoczyła się w zupełnie nową dla siebie postać. Grana przez nią Kris to cyniczna i bezwzględna szefowa w międzynarodowej korporacji.

Angelo (Riccardo Leonelli) i Kasia (Agata Buzek) poznają się we Włoszech i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia. Ich związek zostaje jednak gwałtownie przerwany decyzją dziewczyny o wstąpieniu do klasztoru i jej wyjazdem do Polski. Angelo rusza za ukochaną, aby nakłonić ją do zmiany zdania. Zatrudnia się w międzynarodowej korporacji, a jego zwierzchnikiem zostaje bezwzględna i cyniczna szefowa - Kris (Agnieszka Grochowska). Wspierana przez gotową na wszystko asystentkę Mirę (Weronika Rosati), kobieta będzie próbowała zmusić podwładnego do złamania wszystkich zasad, którym zawsze był wierny.

Zapowiedź można znaleźć poniżej:

Muzykę do filmu napisał Wojciech Kilar. Krzysztof Zanussi odpowiada nie tylko za reżyserię, ale i scenariusz. Premierę wyznaczono na 5 grudnia.

d12074p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12074p