Trwa ładowanie...
d3gr99g

Zombi (musical)

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
2
1
d3gr99g
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: disneychannel

Zombi to młodzieżowy film telewizyjny wyprodukowany przez Disney Channel, którego polska premiera odbyła się w 2018 roku.

Zombi (musical) – opis fabuły

Młodzieżowa komedia "Zombi" opowiada o uczniach pochodzących z Zombietown, którzy trafiają do podmiejskiego liceum Seabrook. W nowej szkole uczą się ludzie, dlatego nic dziwnego, że spotkanie młodzieży ze skrajnie różnych środowisk prowadzi do niesnasek. Mimo dystansu panującego pomiędzy zombie i ludźmi między charyzmatycznym Zedem (Milo Manheim) a dziewczyną imieniem Addison (Meg Donnelly) rodzi się przyjaźń, a może nawet coś więcej.

Zombi (musical) – ciekawostki

  • Musical "Zombi" powstał na podstawie wyprodukowanego przez Disney Channel, niewypuszczonego odcinka pilotowego sitcomu z 2012, którego tytuł miał brzmieć "Zombies and Cheerleaders".
  • Imię głównego bohatera filmu "Zombi" brzmi Zed i nawiązuje w ten sposób do pierwszej litery tytułu produkcji. Wszystkie imiona postaci będących zombie zaczynają się właśnie na literę "Z".
  • Akcja filmu "Zombi" jest osadzona w fikcyjnym świecie, gdzie 50 lat wcześniej miała miejsce apokalipsa zombie. Obecnie zombie nie stanowią zagrożenia, jednak ich społeczność zamieszkuje jedynie Zombietown.
Zombi (musical)
Tytuł oryginalny

Zombies

Gatunek

musical, fantasy, komediowy

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2017

Data światowej premiery

16.02.2018

Data polskiej premiery

26.05.2018

Czas trwania

94 min.

Reżyser
Muzyka
Operator
Obsada

Podziel się opinią

2
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gr99g
d3gr99g
d3gr99g