Trwa ładowanie...
d48elm8

Zostań bohaterem "Sin City: Damulka warta grzechu"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zostań bohaterem "Sin City: Damulka warta grzechu"
(Studio Munka-SFP)
d48elm8

Wszystkich rozważających przeprowadzkę do Miasta Grzechu zachęcamy do przetestowania unikalnej facebook’owej aplikacji, promującej najchętniej oglądaną premierę weekendu w Polsce – przebojowe *"Sin City: Damulka warta grzechu" w reżyserii Roberta Rodrigueza i Franka Millera. Wystarczy kilka sekund i kliknięć, by z pomocą „Generatora Grzesznych Fotek” dołączyć do Evy Green i Josha Brolina i poszerzyć grono dzielnych bohaterów najbardziej wyczekiwanego filmu dekady.*

Zapraszamy do fascynującej i pełnej humoru zabawy, w której ogranicza Was tylko wyobraźnia. Girlsy, gorzała i giwery czekają na pierwszych śmiałków

Aplikacja "Generator Grzesznych Fotek":
https://www.facebook.com/lubiekino/app_307815049332595

Kiedy facet w czerni rusza na ratunek dziewczynie Bonda, mając za wsparcie niezniszczalnego zapaśnika, staje się jasne, że ulicami Miasta Grzechu znów popłynie krew! „Sin City: Damulka warta grzechu” to długo wyczekiwana kontynuacja jednej z najlepszych ekranizacji komiksów ostatniej dekady.

d48elm8

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU:

Dwight (Josh Brolin, „Prawdziwe męstwo”) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green, zjawiskowa dziewczyna Bonda z „Casino Royale”) – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem (Mickey Rourke, nominowany do Oscara za rolę w „Zapaśniku”). Razem wywołają awanturę, która zrobi wrażenie nawet na zdemoralizowanych mieszkańcach Miasta Grzechu.

Nad spektakularnym projektem „Damulki wartej grzechu” czuwał, również jako współreżyser, ojciec komiksowego pierwowzoru Frank Miller, twórca niezapomnianej powieści graficznej „300”, zekranizowanej w 2006 roku przez Zacka Snydera.

d48elm8

Podziel się opinią

Share

d48elm8

d48elm8