search
powiązane
tape
fotka

Ryan Gosling

Ocena talentu:
Ocena 43/5 4.71 / 5

Ocena wyglądu:
Ocena 43/5 4.67 / 5


premiery

Ostatnie aktywności

''Pięćdziesiąt twarzy Greya'': Ryan Gosling nie ma pięćdziesięciu twarzy

poniedziałek, 01 października 2012 15:03 | megafon.pl

fot: Warner Bros. Entertainment Inc.
Ryan Gosling nie jest faworytem do głównej roli w adaptacji książki "Pięćdziesiąt twarzy Greya" ("Fifty Shades of Grey").

Kilkanaście dni temu mąż autorki E.L. James, Niall Leonard, miał potwierdzić, że to właśnie Gosling wystąpi w głównej roli męskiej. Dziś pisarka dementuje te doniesienia.

- Mój mąż pochodzi z Irlandii Północnej, publikowana tam jest lokalna gazeta "Belfast Telegraph" - tłumaczy autorka. - W tej gazecie pojawił się artykuł, że mój mąż zainspirował mnie do stworzenia postaci Christiana Greya. Z jakiegoś powodu pod artykułem zostało umieszczone zdjęcie Ryana Goslinga, nie pytajcie mnie dlaczego. I tak powstała plotka.

Przypomnijmy, że "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to książka erotyczna opisująca stosunki sado-maso pomiędzy absolwentką uniwersytetu a młodym biznesmenem, Christianem Greyem. Powieść odniosła niesamowity sukces w Wielkiej Brytanii i jest na dobrej drodze, aby stać się światowym bestsellerem.

Ryana Goslinga mogliśmy podziwiać ostatnio w dramacie "Idy marcowe". Najnowszy film z jego udziałem to "Gangster Squad. Pogromcy mafii".
ZOBACZ TAKŻE:
Niewygodna prawda o polskim idolu wyszła na jaw dopiero po latach Dołącz do ponad 52000 fanów Facebooku! Największe oscarowe wpadki
Jak mogli to przeoczyć? Najzabawniejsze wpadki w polskich filmach Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Kondrat wziął ślub z dziewczyną młodszą o 38 lat!
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!