search

Ostatnie aktywności

amstel15 amstel15 ocenił film Gracze
wojkan540 wojkan540 uzupełnił dane ogólne w Sexy Lingerie III

Najgorętsze sceny łóżkowe

środa, 18 czerwca 2003 11:33 | wenn/mmm

Filmowy magazyn Premiere przygotował kolejny ranking związany z historią kina - tym razem chodzi o najgorętsze sceny łóżkowe.

Zanim rozpiszecie się na forum o swoich typach i całkowicie rozmarzycie się o Kim Basinger lub Marylin Monroe (czy ktoś jeszcze o niej marzy) powinniście wiedzieć, że w plebiscycie Premiere najbardziej erotyczną okazała się scena filmu Powiększenie w reżyserii Michelangelo Antonioniego. Ten obraz z lat 60-tych zawiera kilka naprawdę gorących scen, w których aktor David Hemmings prowadzi sesję zdjęciową z udziałem modelki Verushki.

W pierwszej dziesiątce listy przygotowanej przez magazyn PREMIERE znajdują się głównie sceny z filmów nagranych przed rokiem 1983, m.in. zabawa Marylin Monroe (na zdj.) i Tony'ego Curtisa na jachcie w komedii Pół żartem pół serio oraz Brigitte Bardot i Eric Carradine baraszkujący ze sobą w filmie I Bóg stworzył kobietę.

Przychodzą Wam do głowy zupełnie inne sceny? Zapraszamy do dyskusji na forum!
ZOBACZ TAKŻE:
Woli nie podawać nazwiska. Wielka kariera córki polskiego skandalisty Dołącz do ponad 32000 fanów Facebooku! Nie miał szczęścia do chirurga plastycznego...
Byli tacy piękni - tym romansem żył cały świat Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Do końca życia nie mogła otrząsnąć się z rozpaczy
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Średnia ocena: Ocena 2.29/5 2.29 / 5
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!