search

Ostatnie aktywności

wojkan540 wojkan540 uzupełnił dane ogólne w Sexy Lingerie III

Steven Spielberg opowie o zagładzie Ziemi

wtorek, 06 grudnia 2005 12:32 | megafon.pl

Wytwórnia Paramount Pictures i Steven Spielberg wrócili do pomysłu nakręcenia nowej wersji obrazu science-fiction 'When World Collide'.

Scenariuszem i reżyserią remake'u zajmie się Stephen Sommers, a produkcją - Spielberg.

Oryginalny film z 1951 roku w reżyserii Rudolpha Maté, prezentuje losy grupy astronomów, która odkrywa, że jedna z dwóch planet, wchodzących właśnie w obszar Układu Słonecznego, przeleci w bliskiej odległości od Ziemi powodując jej spustoszenie, a druga - całkowitą zagładę. Świat uratować może jedynie zespół astronautów, którzy lecąc na pierwszą planetę muszą jakoś zapobiec zderzeniu.

Produkcja 'When Worlds Collide' była pierwowzorem dla takich filmów katastroficznych jak 'Dzień zagłady' i 'Armageddon'. Zrealizowane w 1998 roku obrazy zarobiły odpowiednio 350 milionów dolarów i 555 milionów.

Sommers podjął się reżyserii remake'u 'When World Collide' w kwietniu tego roku. Krótko po tym zrezygnował jednak z projektu na rzecz realizacji 'A Night at the Museum'. We wrześniu jednak ze względu na "różnice artystyczne" z producentami porzucił i ten film. Dzięki temu ponownie może zająć się reżyserią obrazu "When Worlds Collide". Prace nad scenariuszem twórca rozpocznie na początku przyszłego roku.

Przypomnijmy, że Sommers ze Spielbergiem zajmują się już produkcją obrazu 'The Argonauts'.
ZOBACZ TAKŻE:
Woli nie podawać nazwiska. Wielka kariera córki polskiego skandalisty Dołącz do ponad 32000 fanów Facebooku! Nie miał szczęścia do chirurga plastycznego...
Byli tacy piękni - tym romansem żył cały świat Jakimowicz jest monstrualny. Zobacz, jak przypakował Do końca życia nie mogła otrząsnąć się z rozpaczy
Ocena
Twoja ocena:  
Ocena 0/5  
Brak średniej oceny.
A teraz ...
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!