Trwa ładowanie...
d3owjnt
Aktualności

Agent Coulson zaprasza Ant-Mana

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agent Coulson zaprasza Ant-Mana
d3owjnt

Clark Gregg chętnie zobaczyłby Ant-Mana w serialu "Agents of S.H.I.E.L.D.".

Przypomnijmy, że aktor Paul Rudd został niedawno obsadzony w głównej roli w kinowym filmie o Ant-Manie, czyli Henrym Pymie, naukowcu, który pewnego dnia wynajduje substancję pozwalającą na zmianę rozmiarów i zmniejsza się do wielkości mrówki. Clark Gregg, który w serialu "Agents of S.H.I.E.L.D." wciela się w postać agenta Phila Coulsona, chętnie przyjąłby Ant-Mana pod swoje skrzydła.

- Podoba mi się ten pomysł - przyznał Gregg. - Paul jest genialny. Cieszę się, że ludzie z Marvela myślą nieszablonowo. Pamiętacie, jak obsadzili Roberta Downeya Jr w roli Iron Mana? Wszyscy krzyczeli, że on nie pasuje, a dziś nie wyobrażamy sobie, że Iron Mana mógłby grać ktoś inny. Tak samo będzie z Paulem. Mam nadzieję, że Paul nakręci mnóstwo filmów z Marvelem, a potem przyjdzie do naszego serialu.

Serial "Agents of S.H.I.E.L.D." emitowany przez stację ABC przedstawia historię tytułowej tajnej jednostki o nazwie "Tarcza" (S.H.I.E.L.D. - Supreme Headquarters, International Espionage, Law-Enforcement Division) wspomagającej superbohaterów. Oprócz Clarka Gregga w cyklu występują Ming-Na Wen (agent Melinda May), Brett Dalton (agent Grant Ward), Iain De Caestecker (agent Leo Fitz), Elizabeth Henstridge (agent Jemma Simmons) i Chloe Bennet (hakerka Skye).

d3owjnt

Podziel się opinią

Share

d3owjnt

d3owjnt