Trwa ładowanie...
23-06-2009 11:42

Agora będzie miała swoją telewizję

Agora będzie miała swoją telewizjęŹródło: AKPA
d48cdvh
d48cdvh

Agora przygotowuje się do uruchomienia muzycznego kanału telewizyjnego Tuba TV.- informuje portal Wirtualnemedia.pl. Podanie o koncesję jest już w siedzibie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Wniosek Agory wpłynął 15 czerwca br. i został skierowany do opiniowania. Na razie przedstawiciele firmy nie wypowiadają się na temat uruchomienia nowego kanału. - O naszych projektach informujemy na etapie wdrożeniowym - tłumaczy portalowi Urszula Szwed-Strych, rzecznik prasowa Agory.

Obecnie Agora nadaje na platformie internetowej Tuba.m, na której można słuchać tematycznych rozgłośni radiowych, a także oglądać kanał muzyczny Kiss FM. Ostatnio swoją telewizję uruchomiły też Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe, nadawca m.in. sieci radiowych Eska i Eska Rock. Kanał pod nazwą Eska TV można oglądać już nie tylko w internecie, ale także na platformie N.

Również RMF Maxxx chce wejść ze swoją telewizją na jedną z platform cyfrowych. Na razie nie wiadomo natomiast, kiedy kanał Agory rozpocznie stałe nadawanie ani w jakich sieciach będzie można go oglądać.

d48cdvh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48cdvh