Trwa ładowanie...
Megafon.pl
film
19-07-2017 16:06

"Alpha". Mamy zwiastun filmu!

Ukazał się zwiastun filmu "Alfa". Obraz jawi się, jako jedna z ciekawszych premier przyszłego roku. Jego bohaterami są ludzie żyjący 20 tys. lat temu.

"Alpha". Mamy zwiastun filmu!Źródło: Materiały prasowe
d3vswzw

Mało jest filmów fabularnych, które traktują o początkach ludzkiego rodzaju. Choćby z tego powodu produkcja zasługuje, by zwrócić na nią uwagę. Efekty specjalnie nie wygląda hiperrealistycznie, ale sądząc po trailerze, może być to uniwersalna i poruszająca opowieść. Osadzenie fabuły w czasach prehistorycznych wydaje się ciekawym tłem, dla pokazanie specyficznej, głębokiej więzi, jaka łączy głównego bohatera z bliskimi.

Zobacz zwiastun filmu "Alfa":

Oto jak swój film zapowiadająca sami twórcy: czasy epoki lodowcowej, Europa 20 tys. lat temu. Młody mężczyzna wspólnie ze współplemieńcami wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, ci porzucają go, skazując na pewną śmierć. Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnym świecie dzikiej puszczy. Z obawą próbuje okiełznać odrzuconego przez stado wilka. Z czasem zaczynają sobie ufać, co więcej, mogą na siebie liczyć, tworząc niezwykłą parę sprzymierzeńców. Wspólnie pokonują niezliczone niebezpieczeństwa i pułapki losu, próbując odnaleźć drogę do domu zanim nadejdzie śmiertelna zima.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Film można będzie zobaczyć w kinach od 2 marca 2018 roku. Tymczasem już w 21 lipca do polskich kin wejdzie wyczekiwany, nowy film Christophera Nolana.* Zobacz, dlaczego "Dunkierka" jest hitem Facebooka i Twittera:*

d3vswzw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vswzw