Trwa ładowanie...
d36ne7j
Megafon.pl
Aktualności

"Alpha". Mamy zwiastun filmu!

Ukazał się zwiastun filmu "Alfa". Obraz jawi się, jako jedna z ciekawszych premier przyszłego roku. Jego bohaterami są ludzie żyjący 20 tys. lat temu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Alpha". Mamy zwiastun filmu!
(Materiały prasowe)
d36ne7j

Mało jest filmów fabularnych, które traktują o początkach ludzkiego rodzaju. Choćby z tego powodu produkcja zasługuje, by zwrócić na nią uwagę. Efekty specjalnie nie wygląda hiperrealistycznie, ale sądząc po trailerze, może być to uniwersalna i poruszająca opowieść. Osadzenie fabuły w czasach prehistorycznych wydaje się ciekawym tłem, dla pokazanie specyficznej, głębokiej więzi, jaka łączy głównego bohatera z bliskimi.

Zobacz zwiastun filmu "Alfa":

Oto jak swój film zapowiadająca sami twórcy: czasy epoki lodowcowej, Europa 20 tys. lat temu. Młody mężczyzna wspólnie ze współplemieńcami wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, ci porzucają go, skazując na pewną śmierć. Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnym świecie dzikiej puszczy. Z obawą próbuje okiełznać odrzuconego przez stado wilka. Z czasem zaczynają sobie ufać, co więcej, mogą na siebie liczyć, tworząc niezwykłą parę sprzymierzeńców. Wspólnie pokonują niezliczone niebezpieczeństwa i pułapki losu, próbując odnaleźć drogę do domu zanim nadejdzie śmiertelna zima.

Materiały prasowe

Film można będzie zobaczyć w kinach od 2 marca 2018 roku. Tymczasem już w 21 lipca do polskich kin wejdzie wyczekiwany, nowy film Christophera Nolana.* Zobacz, dlaczego "Dunkierka" jest hitem Facebooka i Twittera:*

d36ne7j

Podziel się opinią

Share

d36ne7j

d36ne7j