Trwa ładowanie...
d2y7twd
Megafon.pl
Aktualności

Angelina Jolie strzela jak dziewczyna

Angelina Jolie ma zagrać główną rolę w filmie "Shoot Like a Girl".Gwiazda jest na wczesnym etapie negocjacji na temat udziału w wojennym dramacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie fot. UIP Angelina Jolie fot. UIP
Angelina Jolie fot. UIP Angelina Jolie fot. UIP (materiał prasowy/Megafon.pl)
d2y7twd

Aktorka miała by wcieli się w bohaterkę wojny w Afganistanie, major Mary Jennings Hegar, która była pilotem ratunkowego helikoptera i służyła podczas kilku tur w Afganistanie. Hegar pozwała Departament Obrony o to, iż nie pozwalał kobietom do udziału w walkach na polu bitwy.

Projekt powstanie na podstawie pamiętników kobiety, "Shoot Like A Girl: How One Woman's War Against the Taliban Led to Her Victory Over the Department of Defense".

Frank Baldwin pisze scenariusz. Na razie nie wybrano reżysera.

d2y7twd

Angelina Jolie to jedna z największych współczesnych gwiazd kina. Na koncie ma Oscara (za rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki") i trzy Złote Globy. Rozgłos przyniosła jej kreacja Lary Croft w produkcjach na podstawie gry "Tomb Rider". Największym komercyjnym sukcesem Amerykanki była kreacja w baśni "Czarownica". Produkcja Disneya zarobiła ponad 750 milionów dolarów na całym świecie. Ostatnio 41-latka chętnie staje też za kamerą. Najnowszy wyreżyserowany przez nią film to "Nad morzem", w którym wystąpiła wraz z Bradem Pittem.

d2y7twd

Podziel się opinią

Share
d2y7twd
d2y7twd