Trwa ładowanie...
30-03-2006 16:35

Ani Mru Mru po raz pierwszy na dvd

Ani Mru Mru po raz pierwszy na dvd
d1a8ptg
d1a8ptg

1 kwietnia w Prima Aprilis ukaże się po raz pierwszy na dvd zapis koncertu kabaretu Ani Mru Mru.

Premierowe DVD zatytułowane jest Kabaret Ani Mru Mru. Stanowi ono zapis specjalnego koncertu, który odbył się w Teatrze im. J. Osterwy w Lublinie 20 lutego 2006 r. W programie koncertu znalazły się wszystkie najpopularniejsze skecze (Chińska Restauracja , Supermarket , Tofik oraz najnowszy hit koncertowy Król i Wieśniak), łącznie zarejestrowano 11 skeczy.

Płyta DVD ukaże się w ekskluzywnym 6-cio stronicowym Digipaku DVD. Dodatkowo do płyty dołączono archiwalne filmy kabaretu. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ KABARETU ANI MRU MRU Kabaret Ani Mru-Mru powstał w Lublinie w grudniu 1999 roku. Po szybkich i skutecznych roszadach personalnych od bez mała sześciu lat występuje i bawi publiczność w trzyosobowym składzie.

Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek jak twierdzą ich wspólni znajomi, i tak kiedyś na pewno wpadli by na siebie na ulicy. Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym.

d1a8ptg

Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafił nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska.

Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych i zdobywcą najcenniejszego trofeum w Polsce, czyli nagrody Grand Prix krakowskiej „PAKI” (2003).

Członkowie kabaretu prawie zawsze są niewyspani, prawie zawsze są w dobrym nastroju, prawie nigdy i nigdzie się nie spóźniają, prawie zawsze są niepoważni, nienawidzą albańskich cukierków, tych z tym takim mdłym nadzieniem i kochają jedno słowo ”bankiet”. ZOBACZ FILMOWĄ ZAJAWKĘ KABARETU NA DVD

d1a8ptg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a8ptg