Trwa ładowanie...
19-09-2006 14:48

Anna Cieślak i Anna Przybylska próbują "Dlaczego nie!"

Romantyczna warszawska Starówka i malownicze jeziora – na ich tle już wkrótce narodzi się prawdziwa miłość w filmie "Dlaczego nie!" .

Anna Cieślak i Anna Przybylska próbują "Dlaczego nie!"
d1akgiy
d1akgiy

Na zakończonym właśnie 31. FPFF w Gdyni film Ryszarda Zatorskiego otrzymał Bursztynowe Lwy za frekwencję widzów na filmie „Tylko mnie kochaj”. Dziś reżyser pracuje nad kolejną walentynkową produkcją z Maciejem Zakościelnym i Anną Cieślak) w rolach głównych pt.: Dlaczego nie!.

Zakochani: Maciej Zakościelny (Jan) i Anna Cieślak (Małgosia). W roli amorka, który ową parę przed kamerami będzie swatał: reżyser Ryszard Zatorski. A wszystko na planie komedii romantycznej „Dlaczego nie!”.

W sierpniu i wrześniu filmowcy pracowali m.in. na placu Trzech Krzyży, Krakowskim Przedmieściu, Nowym Świecie, placu Teatralnym, pełnej uroku uliczce Freta, a także na dziedziniecu ASP.

Operator Tomasz Dobrowolski w ubiegłym roku - w komedii „Tylko mnie kochaj” - sfilmował Warszawę a la Nowy Jork: nowoczesną i pełną szklanych wieżowców. Teraz chce pokazać miasto romantyczne i pełne uroku, jak przed setkami lat, na obrazach Canaletta… Taką stolicę zobaczymy na ekranie już pod koniec stycznia.

d1akgiy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1akgiy