Trwa ładowanie...
arteria
25-05-2015 15:38

ARTeria: Międzynarodowe warsztaty artystyczne tętniące energią

ARTeria: Międzynarodowe warsztaty artystyczne tętniące energiąŹródło: East news
d31tau4
d31tau4

Na myśl o tych warsztatach młodym ludziom kołatają serca, życiowe szanse pukają do drzwi! Zbliżają się Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne "ARTeria", które odbędą się w dniach od 10 do 19 lipca 2015r. w Nowogardzie - miejscowości w województwie zachodniopomorskim, położonej nad malowniczym jeziorem.

Podczas dziesięciu intensywnych dni, artystyczni “zapaleńcy” będą kreować, pracować i bawić się sztuką pod okiem ekspertów w różnych dziedzinach. Warsztaty: teatralne, malarskie, ceramiki, tańca towarzyskiego, tańca współczesnego, wokalne oraz instrumentalne (gitara, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe), a także dodatkowe: bębniarskie oraz teatru ognia, to propozycje przygotowane przez organizatora - Nowogardzki Dom Kultury. Wysiłki artystycznych osobowości uwieńczone zostaną koncertem oraz projektem, które odbędą się podczas trwania Festiwalu Filmu Muzyki i Malarstwa “Lato z Muzami”.

ARTeria - dla kogo?
Jeśli czujesz, że w Twoich żyłach płynie sztuka, na co dzień uczestniczysz w zajęciach artystycznych, masz ponad 13 lat, a na myśl o własnym rozwoju coś w Tobie drgnęło - koniecznie zapoznaj się z regulaminem Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych “ARTeria” i wyślij Kartę Zgłoszenia. Dzięki tej wakacyjnej przygodzie, stworzysz na nowo mapę swoich umiejętności. Pozwól sobie na niepowtarzalne doświadczenia i spełniaj marzenia.

Artystyczny puls - obierz kurs na Nowogard
W lipcu w Nowogardzie, będzie można nie tylko formować swoje twórcze “ja” i nadawać kształtów swoim artystycznym wizjom, ale także wziąć udział w wielu wydarzeniach, które będą towarzyszyły Festiwalowi Filmu Muzyki i Malarstwa “Lato z Muzami” (15-19 lipca).

d31tau4
d31tau4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31tau4