Trwa ładowanie...
d28aer4

"Auta 3": jest nowy zwiastun produkcji Pixara. To będzie niezapomniane widowisko

„Auta 3” to tegoroczny hit, jaki w sezonie letnim zaoferuje widzom na całym świecie studio Pixar. Kolejna odsłona popularnego Zygzaka McQueena doczekała się najnowszego zwiastuna. Półtoraminutowy klip wystylizowany jest niczym zapowiedź animowanej wersji „Szybkich i Wściekłych”. Wszystko wskazuje na to, że czekają nas wielkie emocje.
Share
"Auta 3": jest nowy zwiastun produkcji Pixara. To będzie niezapomniane widowisko
Źródło: Materiały prasowe
d28aer4

Najnowszy zwiastun filmu „Auta 3” pojawił się w sieci w niedzielę. Wspomniany Zygzak McQueen po raz pierwszy odczuje na sobie upływ czasu. Na wyścigowym torze przyjdzie mu bowiem zmierzyć się z zaawansowanymi technologicznie samochodami nowej generacji. Główny bohater stanie przed dylematem zakończenia bogatej kariery. Na ratunek przyjdzie mu jednak młoda trenerka, która przygotuje go do niezwykle trudnej rywalizacji.

Czasu nie cofniesz, ale możesz jeszcze raz nakręcić zegarek - brzmi jedno z haseł produkcji, jakie można usłyszeć w
zwiastunie.

d28aer4

W oryginalnej wersji językowej „Aut 3” usłyszymy m.in. Owena Wilsona, Larry’ego The Cable Guya, Armiego Hammera, Bonnie Hunt oraz Cristelę Alonzo. W polskiej odsłonie głosu głównemu bohaterowi użyczy prawdopodobnie Piotr Adamczyk. Reżyserem animacji jest Brian Fee.

Seria „Auta” to jeden z markowych produktów studia Pixar. Dwie poprzednie części zarobiły na siebie łącznie ponad miliard dolarów.

Premiera filmu „auta 3” przewidziana jest na 15 czerwca.

d28aer4

Podziel się opinią

Share
d28aer4
d28aer4