Trwa ładowanie...
Megafon.pl

"Batman": Ben Affleck uspokaja i zapewnia, że nakręci film o Mrocznym Rycerzu z Gotham City

Ben Affleck uspokoił fanów i zapewnił, że wyreżyseruje nowy obraz o przygodach "Batmana". Potrzebuje jednak trochę czasu.

Share
 "Batman": Ben Affleck uspokaja i zapewnia, że nakręci film o Mrocznym Rycerzu z Gotham City
Źródło: Materiały prasowe
d3pyugv

Na początku stycznia, w rozmowie z "The Guardian", gwiazdor przyznał, że owszem, chce nakręcić nowy obraz o Mrocznym Rycerzu, ale ma pewne warunki.

*- Nic nie jest jeszcze ustalone, na razie nie ma jeszcze scenariusza *- powiedział aktor i reżyser. *- Jeśli nie dostanę czegoś wspaniałego, nie zrobię tego. *

d3pyugv

Media rozdmuchały sprawę i pojawiły się wątpliwości, czy film w ogóle powstanie. Affleck, nieco sfrustrowany, zapewnia jednak, że nie ma powodów do paniki.

*- Nakręcę kolejnego "Batmana", pracujemy nad tym *- wyjaśnia Affleck. *- Jest to frustrujące. Nad "Nocnym życiem" ("Live by Night") pracowałem przez półtora roku. Harowałem i nikt się nie dopytywał, co z tym "Nocnym życiem". Tymczasem jeśli chodzi o Batmana, co chwilę słyszę "Gdzie jest cholerny Batman?". Pracuję nad tym, dajcie mi chwilę. *

Bena Afflecka w roli Batmana będzie można zobaczyć w "Justice League" Zacka Snydera. Premierę w USA wyznaczono na 17 listopada 2017 roku.

d3pyugv

Tymczasem już 17 lutego 2017 roku do naszych kin trafi wspomniane "Nocne życie" z Affleckiem w roli głównej i w jego reżyserii. Obraz powstał na podstawie tak samo zatytułowanej powieści pióra Dennisa Lehane'a. Wydana w 2012 roku książka autora kryminału "Gdzie jesteś Amando?" (którego ekranizacją Ben Affleck debiutował jako reżyser w 2007 roku), opowiada o czasach prohibicji w USA. Głównym bohaterem jest Joe Coughlin, syn kapitana policji, który wiąże się ze światkiem przestępczym.

d3pyugv

Podziel się opinią

Share
d3pyugv
d3pyugv