Megafon.pl
Aktualności
11-01-2017 (07:55)

"Batman": Ben Affleck uspokaja i zapewnia, że nakręci film o Mrocznym Rycerzu z Gotham City

Ben Affleck uspokoił fanów i zapewnił, że wyreżyseruje nowy obraz o przygodach "Batmana". Potrzebuje jednak trochę czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ben Affleck w filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości"
Ben Affleck w filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" (Materiały prasowe)

Na początku stycznia, w rozmowie z "The Guardian", gwiazdor przyznał, że owszem, chce nakręcić nowy obraz o Mrocznym Rycerzu, ale ma pewne warunki.

- Nic nie jest jeszcze ustalone, na razie nie ma jeszcze scenariusza - powiedział aktor i reżyser. - Jeśli nie dostanę czegoś wspaniałego, nie zrobię tego.

Media rozdmuchały sprawę i pojawiły się wątpliwości, czy film w ogóle powstanie. Affleck, nieco sfrustrowany, zapewnia jednak, że nie ma powodów do paniki.

- Nakręcę kolejnego "Batmana", pracujemy nad tym - wyjaśnia Affleck. - Jest to frustrujące. Nad "Nocnym życiem" ("Live by Night") pracowałem przez półtora roku. Harowałem i nikt się nie dopytywał, co z tym "Nocnym życiem". Tymczasem jeśli chodzi o Batmana, co chwilę słyszę "Gdzie jest cholerny Batman?". Pracuję nad tym, dajcie mi chwilę.

Bena Afflecka w roli Batmana będzie można zobaczyć w "Justice League" Zacka Snydera. Premierę w USA wyznaczono na 17 listopada 2017 roku.

Tymczasem już 17 lutego 2017 roku do naszych kin trafi wspomniane "Nocne życie" z Affleckiem w roli głównej i w jego reżyserii. Obraz powstał na podstawie tak samo zatytułowanej powieści pióra Dennisa Lehane'a. Wydana w 2012 roku książka autora kryminału "Gdzie jesteś Amando?" (którego ekranizacją Ben Affleck debiutował jako reżyser w 2007 roku), opowiada o czasach prohibicji w USA. Głównym bohaterem jest Joe Coughlin, syn kapitana policji, który wiąże się ze światkiem przestępczym.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.