Trwa ładowanie...
d259zj1

''Batman v Superman: Świt sprawiedliwości'' - nowe zdjęcie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Batman v Superman: Świt sprawiedliwości'' - nowe zdjęcie
d259zj1

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z filmu "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości".

Fotografia, którą można znaleźć pod tym adresem, przedstawia Leksa Luthora (Jesse Eisenberg) na tle helikoptera oznaczonego logotypem LexCorp. Wraz ze zdjęciem do fanów produkcji dotarł wywiad, którego Eisenberg udzielił jako Lex Luthor magazynowi "Wired" (do przeczytania tutaj). Pretekstem dla rozmowy jest nowy system operacyjny Lex/OS, który LexCorp ma wypuścić na rynek. Eisenberg/Luthor odpowiada jednak też na pytania dotyczące Batmana. Fani mogą się również dowiedzieć, że LexCorp to korporacja warta 2 miliardy dolarów.

Przypomnijmy, że wcześniej (oczywiście w ramach niestandardowej kampanii promocyjnej filmu) Luthor był bohaterem sylwetki biznesowej w magazynie "Fortune" (do przeczytania pod tym adresem).

d259zj1

W filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" Clark Kent (Henry Cavill) pracuje nadal w "Daily Planet" z Lois Lane (Amy Adams) i Perrym White'em (Laurence Fishburne). Jako dziennikarz udaje się do Gotham, gdzie poznaje m.in. Leksa Luthora (Jesse Eisenberg). Przez historię przewiną się również Batman (Ben Affleck), a także Wonder Woman (Gal Gadot), Flash (Ezra Miller), Alfred (Jeremy Irons) i Aquaman (Jason Momoa).

W obsadzie znaleźli się również Holly Hunter, Callan Mulvey, Scoot McNairy, Jena Malone, Diane Lane i Tao Okamoto. Scenariusz napisał Chris Terrio na podstawie szkicu Davida S. Goyera. Za kamerą stanął Zack Snyder.

Światowa premiera produkcji planowana jest na marzec 2016 roku.

d259zj1

Podziel się opinią

Share

d259zj1

d259zj1