Trwa ładowanie...
02-02-2006 13:15

Będzie kontynuacja 'Opowieści z Narnii'

Będzie kontynuacja 'Opowieści z Narnii'
d20rlrm
d20rlrm

Powstanie kontynuacja filmu 'Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa'. Za kamerą ponownie stanie Andrew Adamson.

Teraz wytwórnia Walta Disneya zamierza przenieść na duży ekran kolejny tom historii C.S. Lewisa -'Księcia Kaspiana', który po raz pierwszy ukazał się w 1951 roku. Warto zaznaczyć, że to jedyny tom spośród dalszych sześciu części, w którym występuje cała czwórka dzieci i gdzie są one w podobnym wieku jak w części pierwszej.

Rodzeństwo Pevensie wraca do Narnii. Od ich ostatniej wizyty minęło tysiąc lat. Jednak niewiele zmieniło się w sytuacji magicznej krainy. Dzieci ponownie muszą sprzymierzyć się z fantastycznymi istotami i walczyć ze złym, samozwańczym królem o imieniu Miraz. Głównym celem jest przywrócenie tronu prawowitemu następcy, czyli księciu Kaspianowi.

Adamson nie tylko wyreżyseruje film, ale także będzie jego producentem i współscenarzystą. W pracy nad tekstem pomogą mu Christopher Markus i Steve McFeeley. W rolach głównych ponownie zobaczymy małe gwiazdy 'Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa'.

Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku. Premiera filmu planowana jest na Boże Narodzenie 2007 roku.

Do tej pory film 'Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa' zarobił na całym świecie ponad 637,8 miliona dolarów.

d20rlrm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20rlrm