Trwa ładowanie...
d5000cq
Aktualności

Ben Mendelsohn czarnym charakterem w "Player One"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ben Mendelsohn czarnym charakterem w "Player One"
d5000cq

Ben Mendelsohn zagra czarny charakter w filmie Stevena Spielberga "Ready Player One".

Film powstają na podstawie powieści "Player One". Akcja wydanej w 2011 roku książki Ernesta Cline'a rozgrywa się w roku 2044. Kryzys zrujnował największe mocarstwa. W Ameryce ludzie głodują i zamarzają na ulicach. Miasta zamieniły się w osiedla slumsów i przyczep kampingowych. Osiemnastoletni Wade ucieka od rzeczywistości i cały wolny czas spędza w Oasis, globalnym wirtualnym świecie, w którym każdy może być tym, kim chce. To internet nowej generacji, wszechobecna symulacja, gdzie można robić wszystko - żyć, uczyć się, bawić i kochać. W Oasis jej twórca, ekscentryczny geniusz-multimiliarder Halliday, zakodował zagadki - kod do kolosalnej fortuny i absolutnej władzy. Wade podejmuje wyzwanie - będzie musiał wygrać, żeby przeżyć.

Olivia Cooke zagra głowa rolę kobiecą, Ben Mendelsohn będzie jednym z dyrektorów w korporacji która stworzyła Oasis. Nadal trwają poszukiwania aktora do głównej roli męskiej.

d5000cq

Wcześniej z pomysłem przeniesienia "Player One" na ekran nosili się Robert Zemeckis i Christopher Nolan. Pierwszą wersję scenariusza przygotował Eric Eason. Spielberg będzie reżyserował na podstawie adaptacji przygotowanej przez Zaka Penna.

Produkcja powstaje dzięki współpracy Warner Bros., Village Roadshow i DreamWorks.

Premiera filmu przewidziana jest na 15 grudnia 2017 roku.

Ben Mendelsohn zagrał ostatnio w najbardziej oczekiwanym filmie 2016 roku, czyli "Rogue One: A Star Wars Story".

d5000cq

Podziel się opinią

Share

d5000cq

d5000cq