Trwa ładowanie...
d2gxvl2

Blizna 3D

Najnowsze informacje
2.4
(41 głosów)
Oceń:
d2gxvl2

Horror na Halloween, który w kinach wyposażonych w projektory cyfrowe wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej 3D.

Akcja rozgrywa się w miasteczku Ovid (Kolorado). Szesnaście lat temu Ernie Bishop, pracownik kostnicy, porwał nastolatki i więził w komorach chłodniczych. Torturował, okaleczał, a potem pokazywał zadane rany w lusterku.

Jedna z ofiar – szesnastoletnia Joan Burrows – uwolniła się i zabiła Bishopa, dzięki czemu została lokalną bohaterką. Po tragicznym wydarzeniu opuszcza Ovid, ale wraca do niego po szesnastu latach – wtedy zaczyna się akcja filmu.

Joan postanawia wrócić, ponieważ jej siostrzenica Olympia ma zostać królową balu maturalnego. Gdy tylko przyjeżdża do rodzinnego miasta, następuje seria morderstw… Znajomi Olympii padają ofiarami porwań, a morderca zostawia za sobą wskazówki.

Joan boi się, że traci rozum – wszystko to przypomina zbrodnię Bishopa sprzed lat. Gdy zabójca porywa Olympię, Joan postanawia go schwytać. Niestety, na skutek kilku nieszczęśliwych zbiegów okoliczności staje się główną podejrzaną i trafia do więzienia… To jej jednak nie powstrzymuje – ucieka z aresztu i zaczyna pogoń za mordercą…

Blizna 3D
Tytuł oryginalny

Scar, The

Gatunek

kryminał, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2007

Data światowej premiery

31.10.2008

Czas trwania

90 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gxvl2
d2gxvl2
d2gxvl2