Trwa ładowanie...
07-03-2006 10:23

Brigitte Bardot docenia Paula McCartneya

Brigitte Bardot docenia Paula McCartneya
d3j6g81
d3j6g81

Brigitte Bardot wyraziła uznanie dla Paula McCartneya za jego podróż do Kanady w celu nagłośnienia trudnej sytuacji fok w tamtym rejonie.

Ex-Beatles wraz z żoną Heather Mills udali się nad Zatokę Świętego Wawrzyńca, aby zwrócić uwagę mediów ma kontrowersyjne polowania na foki odbywające się w tamtym regionie.

W wywiadzie dla Radio-Canada walcząca od wielu lat o prawa zwierząt Bardot podziękowała McCartneyowi za włączenie się w kampanię ratującą foki. - Byłam w Kanadzie w 1977 roku, by potępić ten horror - powiedziała aktorka. - Dziękuję Paulowi MCCartneyowi całym sercem za jego odwagę powrócenia tam i powtórzenia tego apelu. Kanada nie jest słabo rozwiniętym krajem. To kraj bogaty i nie musi handlować foczymi skórami, tłuszczem, olejem i penisami. Te polowania są niegodne takiego kraju jak Kanada.

Również w Polsce 15 marca obrońcy zwierząt zamierzają organizować protesty, które mają na celu nie tylko wywarcie presji na rząd kanadyjski, ale i przekonanie rządu polskiego do zakazania importu foczych skór. Polska bowiem w ciągu ostatnich lat stała się jednym z głównych importerów tego produktu.

d3j6g81
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j6g81