Trwa ładowanie...
03-01-2007 17:41

Casting na Kopciuszka i Księcia, czyli Internauci WP wybierają obsadę filmu

Casting na Kopciuszka i Księcia, czyli Internauci WP wybierają obsadę filmu
d46bpuh
d46bpuh

Chcesz zobaczyć film, jak z marzeń? Z aktorami, których lubisz najbardziej? Zadecydować, kogo na ekranie połączy miłość? Teraz masz taką szansę!

Twórcy „Tylko mnie kochaj” - producent Tadeusz Lampka i reżyser Ryszard Zatorski wraz z Wirtualną Polską – szykują filmową rewolucję. Obsadę głównych ról w ich najnowszej komedii – „Dlaczego nie!” – wybiorą... sami widzowie!

„Dlaczego nie” to romantyczna komedia, która opowie historię współczesnego Kopciuszka. Główna bohaterka – Małgosia – pochodzi z prowincji. Do Warszawy przyjeżdża dopiero, by zacząć studia na Akademii Sztuk Pięknych. Gdy uczelnię opuszcza - z dyplomem w ręku - musi znaleźć nie tylko pracę, ale i miłość…

Przypadkiem, Małgosia trafia do agencji reklamowej. Tam na jej drodze staje kilku przystojniaków, ale Książę jest tylko jeden...

Producent komedii wytypował kilkoro aktorów, którzy mają szansę wcielić się w role Małgosi i jej Księcia. Decyzję oddaje w ręce widzów.

d46bpuh

Głosując na stronach internetowych Serwisu Filmowego Wirtualnej Polski, ifilm.pl oraz pisząc na adres skr. pocztowa 10, 02-671 Warszawa Czytelnicy i Internauci mogą wskazać parę, którą chcą zobaczyć na dużym ekranie.

O rolę Małgosi – filmowego Kopciuszka - ubiegają się: Joanna Brodzik, Anna Cieślak, Joanna Koroniewska, Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska, Agnieszka Grochowska, Karolina Gruszka i Joanna Jabłczyńska.

WYBIERZ KOPCIUSZKA, CZYLI AKTORKĘ DO GŁÓWNEJ ROLI KOBIECEJ FILMU O to, kto zostanie Księciem, walczą natomiast: Michał Żebrowski,. Borys Szyc, Maciej Zakościelny, Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Marcin Bosak, Przemysław Cypryański i Tomasz Kot.

WYBIERZ KSIĘCIA, CZYLI AKTORA DO ROLI GŁOWNEJ Na aktorów, których chcielibyście zobaczyć w parze w komedii romantycznej możecie głosować do 7 sierpnia. Wyniki castingu na Kopciuszka i Księcia oraz pełną obsadę komedii poznamy już tydzień później.

d46bpuh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46bpuh