Trwa ładowanie...
04-05-2006 13:14

Casting na najsympatyczniejszego owczarka collie

Casting na najsympatyczniejszego owczarka collie
d1g6hht
d1g6hht

Castingi bywają zmorą dla aktorów, ale są konieczne. Okazuje się, że tego typu konkursy organizowane są nie tylko dla ludzi.

12 maja na ekranach kin przypomniane zostaną losy psa Lassie. W pierwszych dniach maja w Katowicach przed kinem Światowid odbył się konkurs na najsympatyczniejszego owczarka szkockiego collie.

Psom i ich właścicielom niestraszna była pogoda. Dumnie prężyły psią pierś, by zostać zauważonymi przez jury oraz zgromadzoną publiczność. NAJSYMPATYCZNIEJSZE OWCZARKI COLLIE W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ W związku z pokazem przedpremierowym filmu Lassie zaproszono również dzieci ze szkół podstawowych do konkursu plastycznego po hasłem: „Pies – mój przyjaciel”. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i zaproszenie na seans przedpremierowy filmu „Lassie” w kinie „Światowid”.

W sobotę 6 maja o godz. 18.15 w kinie Światowid w Katowicach będzie miał miejsce uroczysty, specjalny seans przedpremierowy filmu Lassie z udziałem zwycięzców castingu oraz laureatów konkursu plastycznego dla szkół podstawowych „Pies – mój przyjaciel”.

Przed seansem odbędzie się wręczenie nagród i... degustacja RollDog–ów dla uczestników seansu! Od godz. 17.00 na podwórzu przed kinem odbędzie się także aukcja psów z miejskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Premiera filmu Lassie w kinachcałej Polski już 12 maja.

d1g6hht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g6hht