Trwa ładowanie...
d237zvb

Cezary Pazura dba o kontakty żony

Czyżby Cezary Pazura (47 l.) chciał zamknąć swoją żonę w złotej klatce? Odkąd aktor poślubił młodziutką Edytę (21 l.), bardzo starannie przygląda się jej znajomym. I ma wątpliwości, czy jej starzy przyjaciele z Nowej Huty to aby na pewno dobre towarzystwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Pazura dba o kontakty żony
(Kapif.pl)
d237zvb

Edyta niedawno gościła w swoim rodzinnym domu. Była to okazja do odnowienia kontaktów z dawno niewidzianymi koleżankami. Dziewczyny z wypiekami na twarzy słuchały o nowym życiu Edyty i jej karierze w stolicy.

Po spotkaniu w mieszkaniu przyjaciółki, Edyta postanowiła zaprosić ją do Warszawy. Każdy wie, że rewizyty są w dobrym tonie, a przecież pani Pazura od niedawna jest ekspertką od luksusu i dobrego wychowania. Ten szczery gest spotkał się niestety z kompletnym niezrozumieniem małżonka początkującej prezenterki.

Jak się dowiedzieliśmy, Czarek jest bardzo niechętny zapraszaniu do ich wspólnego domu dawnych znajomych żony. Czyżby miał problem z przebywaniem w młodszym towarzystwie? A może boi się, że dawni przyjaciele będą mieli na jego żonę zły wpływ? Tak czy inaczej, wygląda na to, że Pazura woli mieć Edytę tylko dla siebie.

d237zvb

Podziel się opinią

Share
d237zvb
d237zvb