Trwa ładowanie...

Cezary Żak i Tadeusz Drozda są braćmi!

Choć Cezary Żak (49 l.) i Tadeusz Drozda (61 l.) od wielu lat są obecni na polskiej scenie. Mimo to mało kto zdaje sobie sprawę, że są braćmi! I nie chodzi tu o pokrewieństwo dusz, tylko o autentyczne więzy krwi.

Cezary Żak i Tadeusz Drozda są braćmi!Źródło: Agencja Mazur
d3pgu5x
d3pgu5x

Cezary Żak i ja jesteśmy braćmi ciotecznymi. Jego mama i moja mama to są rodzone siostry – zdradził Faktowi Drozda.

Bracia jednak nie afiszują się ze swoim pokrewieństwem i nie występują razem. – My działamy tak naprawdę w różnych branżach. On działa w filmie, ja jako autor, animator... Raczej ja jestem z tych facetów co angażują, a on na odwrót – przyznał Tadeusz Drozda.

Ale nie zawsze tak było. Dawno temu, kiedy Cezary Żak był świeżo po szkole, popularny komik wyciągnął do niego pomocną dłoń. – Wziąłem go do swojego kabaretu, który nazywał się „Drozda Show”. Jeździliśmy po Polsce. Ja miałem swój program a on grał u mnie samego siebie – młodego aktora, który skończył szkołę i Drozda go wciągał na scenę. To było kilka lat i mnóstwo występów. Zresztą wtedy też nigdzie nie było mówione, że my jesteśmy rodziną – wspomina Tadeusz.

Można powiedzieć, że to właśnie dzięki niemu Żak sprowadził się do stolicy. Okazało się, że był to trafny wybór, bo dziś to on jest na topie. Poza tym bliskość pomaga im w kontaktach.

– Przyjaźnimy się z Czarkiem, spotykamy się często i dyskutujemy na różne tematy – oświadczył nam Drozda.

d3pgu5x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pgu5x