Trwa ładowanie...
d3yqf1x
30-03-2006 11:21

Charisma Carpenter chce ukraść rolę

d3yqf1x
d3yqf1x

Charisma Carpenter nie ukrywa, że chętnie zastąpi Lindsay Lohan w roli Wonder Woman.

Akcja obrazu "Wonder Woman" rozgrywać się będzie we współczesności. Produkują Joel Silver i Leonard Goldberg. Film powstaje dla wytworni Warner Bros. Pictures. Za kamerą stanie Joss Whedon, z którym Carpenter, podobnie jak z Silverem, pracowała na planie serialu "Buffy: Postrach wampirów".

Podczas niedawnego wywiadu aktorka szybko podchwyciła sugestię dziennikarza, że rola Wonder Woman jest dla niej idealna. - Mam nadzieję, że przez twoje usta dotrze to do boskich uszu... i uszu Jossa... i Joela... - stwierdziła Carpenter.

Aktorka jest matką 3-letniego Donovama i zapowiedziała, że odłoży plany kolejnej ciąży, jeśli dostanie ofertę zagrania w filmie Whedona. - Wstrzymuję oddech, trzymam kciuki i modlę się - dodała gwiazda.

d3yqf1x

Postać Wonder Woman na kartach kolorowych zeszytów DC Comics pojawiła się po raz pierwszy w 1941 roku za sprawą Williama Moultona Marstona. Wonder Woman szybko stała się popkulturowym symbolem feminizmu i wyzwolenia. To wiecznie młoda amazonka, księżniczka Diana, która miała możliwość przeobrażania się w tytułową Wonder Woman. Siłę dawał jej magiczny pas, bransoletki chroniły przed kulami, a tiara służyła jako tajna broń - zmuszała do mówienia prawdy.

d3yqf1x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yqf1x