Trwa ładowanie...
diaikxm

Christian Bale zmienił się nie do poznania. Takiej nadwagi i fryzury nikt się nie spodziewał

Mistrz aktorskiej metamorfozy zaprezentował nowe wcielenie. Christian Bale, który w ostatnich latach wielokrotnie chudł i drastycznie tył do kolejnych ról, zaskoczył dziennikarzy na spotkaniu poświęconym jego nowemu filmowi. Aż trudno uwierzyć, że mężczyzna z nadwagą i ostrzyżony na krótko nosił kiedyś strój Batmana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Christian Bale w 2016 r.
Christian Bale w 2016 r. (Getty Images)
diaikxm

Podczas poniedziałkowego spotkania z prasą w Los Angeles Bale promował western "Hostiles". Ku zdziwieniu zgromadzonych, aktor nie przypominał filmowego kapitana kawalerii, gdyż wkrótce po nakręceniu tamtego filmu Bale musiał mocno przytyć do kolejnej roli. Krótka fryzura i wyraźna nadwaga to pozostałości po projekcie "Backseat", w którym aktor zagrał wiceprezydenta Dicka Cheneya.

Biograficzny obraz z udziałem Christiana Bale'a, Amy Adams czy Billa Pullmana trafi do kin w 2018 r. Z kolei western "Hostiles" ma się pojawić na ekranach w przyszłym miesiącu.

diaikxm

Na zdjęciu: Christian Bale w filmie "Hostiles"

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Akcja filmu rozgrywa się w roku 1892. Obraz opowiada o nienawidzącym rdzennych Amerykanów żołnierzu - kapitanie Josephie J. Blockerze (w tej roli Christian Bale), który przed odejściem na emeryturę dostaje ostatnie zadanie. Ma eskortować wodza - niegdyś swojego wroga - do rezerwatu w Montanie. W czasie podróży mężczyźni spotykają młodą wdowę, której cała rodzina została wymordowana. Wbrew sobie trójka ta musi połączyć siły, żeby przetrwać i pokonać przeszkody, na które się natyka.

#dziejesiewkulturze: słynny aktor w biografii wiceprezydenta jest nie do poznania

diaikxm

Podziel się opinią

Share
diaikxm
diaikxm