Trwa ładowanie...
d2o5myv
Megafon.pl
Aktualności

Clint Eastwood opowie o porwaniu Jessiki Buchanan

Clint Eastwood przymierza się do kolejnej filmowej biografii. Reżyser tym razem chce opowiedzieć prawdziwą historię Jessiki Buchanan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Clint Eastwood
Clint Eastwood (Materiały prasowe)
d2o5myv

Amerykańska obywatelka Jessica Buchanan oraz pochodzący z Danii Poul Hagen Thisted zostali porwani przez piratów w Somalii, w październiku 2011 roku. Zakładnicy zostali odbici przez jednostki specjalne amerykańskiej armii w styczniu 2012 roku.

Brian Helgeland, który pracował z Eastwoodem przy obrazach "Krwawa profesja" i "Rzeka tajemnic", napisze scenariusz. Dzieło powstanie na podstawie pamiętników Buchanan, "Impossible Odds".

Ostatnie dzieło Clinta Eastwooda to "Sully" z Tomem Hanksem w roli głównej. Obraz stanowi biografię pilota Sully'ego Sullenbergera. Amerykański lotnik dokonał bohaterskiego czynu 15 stycznia 2009 roku, unikając katastrofy samolotu pasażerskiego, który wyleciał z nowojorskiego portu LaGuardia. Samolot napotkał na drodze klucz gęsi, jednak Sullenberger zdołał opanować maszynę i wylądował na rzece Hudson. Wszyscy pasażerowie oraz załoga zostali uratowani oraz bezpiecznie przetransportowani na ląd.

d2o5myv

Podziel się opinią

Share

d2o5myv

d2o5myv