Trwa ładowanie...
d25isf0

Czasem słońce, czasem deszcz

Najnowsze informacje
4.4
(1155 głosów)
Oceń:
5
d25isf0

Rahul zakochuje się w Anjali, co bardzo nie podoba się jego ojcu, który pragnie, by ożenił się on z Nainą. Ale wkrótce, po gwałtownej sprzeczce, Rahul i Anjali nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego. Niespodziewanie jednak sytuacja ta zmartwi ich najbliższych. Siostra Anjali z bratem Rahula postanawiają pogodzić zwaśnionych...

Część I - Indie.

Po studiach w Londynie Rahul wraca do Indii, by przejąć rodzinne imperium Raichandów. Po wielu latach ponownie spotyka swoją młodzieńczą miłość Nainę. Rodzina Raichandów traktuje ją jak córkę. W trosce o odpowiednie zabezpieczenie fortuny Yash postanawia, że młodzi powinni się pobrać. Jednak Rahul nic nie wie o planach ojca.

Pewnego dnia, podczas przejażdżki po jednej z biedniejszych dzielnic Delhi, Rahul spotyka piękną i przekorną Anjali, jak się okazuje, siostrzenicę gospodyni domu Raichandów. Dziewczyna nie wiedząc, z kim ma do czynienia, żartuje sobie z Rahula nie okazując mu należnego szacunku. Zafascynowany jej pięknem, poczuciem humoru i spontanicznością, Rahul zakochuje się od pierwszego wejrzenia.

Wkrótce potem Yash oznajmia synowi, że przygotowania do ślubu z Nainą trwają w najlepsze. Zmieszany, Rahul wyjawia ojcu swą miłość do Anjali. Yash jednak nie zamierza tolerować związku syna z dziewczyną z niższych sfer. Żąda lojalności wobec siebie i rodzinnej tradycji.

Część II - Londyn

Młodszy brat Rahula, Rohan, wyrusza do Londynu odnaleźć skłóconego z ojcem krewnego. Tam spotyka młodszą siostrę Anjali – Pooję, która od razu oferuje mu pomoc...

Czasem słońce, czasem deszcz
Tytuł oryginalny

Kabhi Khushi Kabhie Gham

Gatunek

melodramat, muzyczny, romans

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2001

Data światowej premiery

21.01.2005

Czas trwania

210 min.

Obsada

Podziel się opinią

5
d25isf0

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25isf0
d25isf0
d25isf0