Trwa ładowanie...
Megafon.pl
05-10-2016 07:16

Data premiery i zapowiedź "Iron Fist"

Niedługo po udostępnieniu "Luke'a Cage'a", Netflix zapowiedział premierę kolejnego komiksowego projektu. "Iron Fist", bo o nim mowa, zostanie zaprezentowany 17 marca 2017 roku.

Share
Data premiery i zapowiedź "Iron Fist"Źródło: Materiały prasowe, fot: Netflix
d49gyf4

Jednocześnie opublikowano krótki klip zwiastujący produkcję, która składać będzie się z 13 odcinków. Na Facebooku można znaleźć pierwsze zdjęcie ukazujące głównego bohatera.

Zeszyty o postaci znanej pod pseudonimem Iron Fist wydawane są od lat 70. Bohaterem jest wychowany przez mnichów z K'un L'un, Danny Rand. To właśnie pod ich opieką nauczył się starożytnej, wschodniej sztuki walki. Technika ta gwarantuje osobie, która jej używa, niezwykłą siłę oraz umiejętność panowania nad umysłem, ciałem i duchem. Po powrocie do Ameryki, już jako dorosły mężczyzna, Rand wykorzystuje swoje niezwykłe umiejętności do pomocy ludziom znajdującym się w opałach. Bohater poszukuje też morderców swoich rodziców. Twórcami "Iron Fist" byli Roy Thomas i Gil Kane. W aktualnie wydawanych komiksach z serii, Iron Fist jest także członkiem grupy The New Avengers.

W nadchodzącym serialu Netfliksa Danny Rand/ Iron Fist (Finn Jones)
wraca do Nowego Jorku po latach nieobecności, gdzie walczyć będzie z korupcją i przestępczością. Serial przybliży początki Iron Fista.

d49gyf4

W obsadzie znaleźli się również: Jessica Henwick jako Colleen Wing, David Wenham jako Harold Meachum, Jessica Stroup jako Joy Meachum i Tom Pelphrey jako Ward Meachum.

Rolę showrunnera pełni Scott Buck ("Dexter").

"Iron Fist" to jedna z czterech części (w jej skład wchodzą jeszcze "Jessica Jones" oraz "Luke Cage" i "Daredevil"), która doprowadzi do miniserii "Marvel's The Defenders" łączącej wszystkich głównych superbohaterów.

d49gyf4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49gyf4
d49gyf4