Trwa ładowanie...
Aktualności

David Hasselhoff nie będzie piratem

Share
David Hasselhoff nie będzie piratem
d1axkfi

Ulubiony ratownik wszystkich telewidzów, David Hasselhoff zrezygnuje z planów spotkania z Piotrusiem Panem. Powodem jest zbyt napięty grafik aktora.

Hasselhoff miał zagrać kapitana Haka w unowocześnionej wersji 'Piotrusia Pana' na deskach New Wimbledon Theatre. Premiera odbędzie się w czasie Świąt Bożego Narodzenia. W przedstawieniu wystąpi Bobby Davro.

Gwiazda "Słonecznego patrolu" spędzi lato na stanowisku jurora w nowym amerykańskim show dla młodych talentów pt. America's Got Talent. W Internecie trwa aktualnie kampania mająca na celu promocję singla Hasselhoffa "Looking For Freedom". Aktor ma również wystąpić w filmie "Knight Rider". W latach 80. Hasselhoff grał Michaela Knighta w serialu "Knight Rider:.

Producenci przedstawienia z firmy First Family Entertainment nie tracą nadziei i wciąż wznawiają rozmowy z Hasselhoffem. Aktor miał otrzymać za kreację złego pirata gażę w wysokości 300 000 funtów. Rola wymaga jednak noszenia sporej ilości ubrań, a Hasselhoff nade wszystko ceni kąpielówki.

d1axkfi

Podziel się opinią

Share
d1axkfi
d1axkfi