Trwa ładowanie...
Aktualności

Denzel Washington superbohaterem

Share
Denzel Washington superbohaterem
d4lnpzg

W kontekście kolejnych sław mających chrapkę na rolę w filmie "Batman vs. Superman" pojawiło się nazwisko Denzela Washingtona.

59-letni aktor brany jest ponoć pod uwagę do roli Johna Stewarta, lepiej znanego jako Green Lantern, superbohatera w zielonym trykocie, którego ostatnio w osobnym filmie sportretował Ryan Reynolds. Doniesienia o udziale Denzela Washingtona w filmie "Batman vs. Superman" nie zostały potwierdzone.

Premiera produkcji "Batman vs. Superman" planowana jest na 17 lipca 2015 roku. Zdjęcia muszą rozpocząć się na początku Nowego Roku.

d4lnpzg

Przypomnijmy, że ostatnio pojawiły się doniesienia, iż Joaquin Phoenix jest głównym kandydatem do roli Lexa Luthora. Fabuła produkcji wciąż trzymana jest w ścisłej tajemnicy. Potwierdzonych faktów jest na razie mało. Wiadomo, że w sequelu "Człowieka ze stali" Supermana zagra ponownie Henry Cavill. W roli Batmana zobaczymy Bena Afflecka, a Wonder Woman - Gal Gadot. David S. Goyer napisał pierwszą wersję scenariusza. Poprawkami zajmie się autor "Operacji Argo" - Chris Terrio.

Washington ostatnio zagrał w filmie "The Equalizer".

d4lnpzg

Podziel się opinią

Share
d4lnpzg
d4lnpzg