Trwa ładowanie...
d14x9ee
d14x9ee

Do czech razy sztuka - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„Do Czech razy sztuka”- komedia, która stała się jednym z największych sukcesów czeskiego kina ostatnich lat. To najnowsza produkcja twórców „Obsługiwałem angielskiego króla”. Reżyserem filmu jest specjalista od czeskiego humoru – Jan Hřebejk („Piękność w opałach”, „Niedźwiadek”, „Na złamanie karku”). Pełna ironicznych żartów komedia o poszukiwaniu szczęścia w miłości. Autorem scenariusza jest popularny czeski pisarz Michal Viewegh, autor m.in. powieści: „Mężczyzna idealny”.

Oskar (Jiří Macháček) jest prezenterem prognozy pogody w czeskiej telewizji. Wiedzie spokojne życie u boku swojej żony Zuzany (Simona Babčáková) aż do dnia, gdy odkrywa, że ukochana ma pewien… defekt. Stanie się to przełomową chwilą w jego małżeńskim życiu i początkiem miłosnych eksperymentów… Kto spełni jego rozbudzone fantazje - węgierska opiekunka do dzieci, wielbicielka żółwi lądowych, piosenkarka - koleżanka Karela Gotta czy dziewczę lekkich obyczajów? Czy manipulowanie prognozami pogody dla własnych miłosnych celów nie spowoduje prawdziwego sztormu w jego życiu?

W tym filmie znajdziemy wszystko to, co w czeskiej komedii lubimy najbardziej – ironiczne żarty, celne puenty i rozbrajający humor.

d14x9ee
Tytuł oryginalny

Nestyda

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

Czechy

Rok produkcji

2008

Data światowej premiery

18.09.2009

Czas trwania

88 min.

Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

d14x9ee
d14x9ee
d14x9ee