Trwa ładowanie...
d1v1uel
Aktualności

Dominika czy Małgosia. Kto będzie śpiewał dalej

Share
Małgorzata Ostrowska–Królikowska
Małgorzata Ostrowska–KrólikowskaŹródło: www.jakonispiewaja.wp.pl
d1v1uel

Dominika Figurska czy Małgorzata Ostrowska–Królikowska? Którą widzowie kochają bardziej? Jednej z nich na pewno nie zobaczymy w kolejnych odcinkach „jak Oni śpiewają”.

Głosowanie widzów wciąż trwa i to od nich zależy, która z pań wystąpi w sobotnim programie w roli jurora, a która pozostanie w rywalizacji o diamentowy mikrofon. Początek programu rozwieje te wątpliwości.

Ostatni sobotni wieczór w Telewizji POLSAT pokazał, że gwiazdy polskich seriali z odcinka na odcinek robią coraz większe postępy wokalne. Jury najwyżej oceniło Nataszę Urbańską oraz Agnieszkę Włodarczyk. Rewelacyjna – chciałoby się dodać jak zawsze – była Marzena Kipiel-Sztuka. Niska, ciepła barwa głosu, ognisty temperament i... uroda. Niesamowite jest to, jak bardzo ten program zmienił jej wizerunek. Kto z nas nie zna Halinki Kiepskiej z serialu „Świat według Kiepskich”, którego każdy odcinek ogląda średnio 4 mln widzów.

d1v1uel

Program „jak Oni śpiewają” pokazał, że Marzena Kipiel-Sztuka to... niezła sztuka. W najbliższą sobotę zobaczymy ją w piosence "Nic nie może wiecznie trwać" Anny Jantar.

Zobacz, "Jak Oni śpiewają"Zobacz, "Jak Oni śpiewają"

Urodą i zmysłowym wykonaniem czarowały: Natasza Urbańska, Agnieszka Włodarczyk oraz Edyta Herbuś, której występ zakończyły spadające na scenie srebrne balony. Niewykluczone, że w kolejnych odsłonach programu, to właśnie między nimi dojdzie do pasjonującej rywalizacji.

Całkiem nieźle radzili sobie również panowie. Kilku uczestników tym razem postawiło na bliski kontakt z publicznością w studiu, żywiołowość i ekspresję. Mimo, że każdy występ był gorąco oklaskiwany nie obyło się bez krytycznych ocen jurorów. Najwięcej zebrali ich Łukasz Płoszajski, Robert Moskwa i Andrzej Nejman. Włodzimierz Matuszak zaprezentował ogniste „Volare”, a Marek Siudym – mimo, że swój występ zaczynał dwukrotnie – doskonale wypadł śpiewając „Wypijmy za błędy” z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego. W studiu dopingowali go syn i wnuk.

d1v1uel

Przegrany Piotr Szwedes zasiadł – zgodnie z zasadami programu – na fotelu tzw. rotującego jurora. Występy dotychczasowych konkurentów oglądał z dużą uwagą, oceniając je bardzo łagodnie. Kartę – jokera, ratującą uczestnika przed odpadnięciem z kolejnego programu – wręczył Małgorzacie Lewińskiej, która tym samym uniknęła stresu związanego z głosowaniem widzów. To był bardzo elegancki gest. Tydzień temu oboje zebrali najmniejszą liczbę głosów i byli zagrożeni.

A jak głosowali pozostali jurorzy? Ponownie „dużo nieczystości” usłyszało niezawodne ucho Elżbiety Zapendowskiej. Edyta Górniak tym razem stawiała na dość wyważona opinie, a tradycyjnie dobrą zabawę nad surowe oceny przedkładał Rudi Schubert.

Jednak niezależnie od werdyktu jury o tym kto pozostanie, a kto odpadnie z programu zadecydują widzowie. W najbliższym „jak Oni śpiewają” usłyszymy między innymi „Małgośkę” w wykonaniu Małgorzaty Lewińskiej, „Mniej niż zero” zaśpiewa Włodzimierz Matuszak, a „Odkryjemy miłość nieznaną" Agnieszka Włodarczyk.

Zapowiada się więc przebojowe show!

Czym nas zaskoczą i jak zaśpiewają gwiazdy następnym razem? Odpowiedź już w sobotę o 20.00 w POLSACIE.

Zobacz oficjalną stronę programu: www.jakonispiewaja.wp.pl

d1v1uel

Podziel się opinią

Share
d1v1uel
d1v1uel