Trwa ładowanie...
Aktualności

Dvd Red Bull X-Fighters 2006

Share
Red Bull X-Fighters
Red Bull X-FightersŹródło: Red Bull
df27pvv

Największe gwiazdy światowego freestyle motocrossu oraz ich niesamowite tricki zaprezentowane podczas Red Bull X-Fighters 2006 w Meksyku i Madrycie, ponownie dostępne na DVD w polskiej wersji językowej.

Sezon 2006
Rok 2006 był najbardziej pasjonującym rokiem w historii Red Bull X-Fighters: 23 000 fanów na Arenie Las Ventas w Madrycie i 42 000 fanów na Arenie Walk Byków Monumental w Meksyku oszalało na widok trików, których wykonanie jeszcze do niedawna uważano za niemożliwe.

Rok 2006 był rokiem Travisa Pastrany: amerykański supergwiazdor stoczył w Meksyku twardą walkę ze Szwajcarem Matem Rebeaud. Ustawiana coraz wyżej przez rywali poprzeczka doprowadziła Travisa do spektakularnej kraksy. Za to w Madrycie nie dał szans swojemu najgroźniejszemu rywalowi – Nate’owi Adamsowi z USA i zdecydowanie zwyciężył.

df27pvv

DVD z sezonu 2006 to najlepsze 90 minut wszystkiego, co FMX ma do zaoferowania, najbardziej widowiskowe sceny walki z Meksyku i z Madrytu. Ekskluzywny materiał zza kulis obu imprez oraz niesamowite tricki widziane z różnych perspektyw. Dodatkowo – DVD prezentuje rzadko pokazywane emocje samych zawodników. Co czują, czego się boją, o czym myślą przed skokiem – czyli FMX widziany oczami głównych bohaterów.

O Red Bull X-Fighters
Red Bull X-Fighters od 2001 roku przelatują przez największe i najbardziej kultowe areny walk byków na świecie, które w te szczególne wieczory wypełniają się zwariowanymi fanami FMX, ich ryczącymi silnikami pił spalinowych i morzem białych chust.

Rok 2006 był nie tylko rokiem całego mnóstwa nowych tricków, lecz także rokiem najbardziej widowiskowym. Jeden z sędziów poświęcał się wyłącznie ocenie entuzjazmu fanów w trakcie przejazdów. W Madrycie – po raz pierwszy – wstępne serie oceniano jako bezpośrednie walki zawodników – więc widownia szalała już od pierwszych minut Red Bull X-Fighters.

Ale to nie koniec – fanów FMX w roku 2007 czeka jeszcze więcej szalonych chwil z gwiazdami FMX: w sezonie 2007 Red Bull X-Fighters, w formacie światowej serii, odwiedzą jeszcze więcej światowych lokalizacji, wykraczając poza areny walk byków.

df27pvv

31 MARCA 2006: ARENA WALK BYKÓW MONUMENTAL, MEKSYK (MEKSYK)

Dopingowani przez 42 000 fanów, Red Bull X-Fighters dokonali sensacyjnych wyczynów. 23-letni Mat Rebeaud ze Szwajcarii wykonał w finale jazdę swojego życia, zmuszając głównego faworyta Travisa Pastranę do podjęcia ekstremalnego ryzyka. W efekcie Travis rozbił się widowiskowo, a Rebeaud świętował największe zwycięstwo w karierze.

14 WRZEŚNIA 2006: ARENA WALK BYKÓW LAS VENTAS, MADRYT (HISZPANIA)ARENA WALK BYKÓW LAS VENTAS, MADRYT (HISZPANIA)

„Tak długo, jak Travisowi dobrze idzie, żaden z nas nie ma z nim szans” – przyznała po madryckich zawodach jedna z wielkich gwiazd FMX. Nate Adams zaimponował 23 000 fanów w Madrycie fantastycznym występem, ale eksplozja tricków Travisa Pastrany była po prostu przytłaczająca. Trzecie miejsce zdobył zwycięzca z Meksyku – Mat Rebeaud, a hiszpański bohater FMX Dani Torres finiszował pół punktu za nim.

Więcej informacji o wydaniu dvd Red Bull X-Fighters znajdziesz na jego oficjalnej stronie.

df27pvv

Podziel się opinią

Share
df27pvv
df27pvv