Trwa ładowanie...
04-02-2006 14:15

Dwa debiuty Katarzyny Grocholi jednego dnia

Dwa debiuty Katarzyny Grocholi jednego dnia
d14hxpw
d14hxpw

8 lutego na pewno na długo zapisze się w pamięci Katarzyny Grocholi. Pisarka ma dwa powody, by tej daty nigdy nie zapomnieć: raz, że odbędzie się długo oczekiwana premiera filmu Ja wam pokażę!, do którego scenariusz stworzyła wraz z Cezarym Harasimowiczem, dwa, że ukaże się jej najnowsza książka, napisana wspólnie z Andrzejem Wiśniewskim - "Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie".

- Z niecierpliwością czekam na dalsze losy Judyty z "Nigdy w życiu!" w filmie "Ja wam pokażę!", który na ekranach kin pojawi się 10 lutego, a który już widziałam dwadzieścia dwa razy - mówi Katarzyna Grochola. - W tym samym czasie do księgarń trafi książka "Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie". Też znam ją na pamięć.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z 'JA WAM POKAŻĘ' Film jest oczywiście o miłości, a książka o tym, czemu chachmęcimy w związkach, skoro pragniemy kochać do końca życia. I film i nowa książka to bardzo dużo jak na jedną kobietę, która od dwóch lat nie była na urlopie - dodaje Grochola.

Nową filmową Judytą w Ja wam pokażę! została Grażyna Wolszczak, w roli Adama partneruje jej Paweł Deląg. Film wyreżyserował Denis Delić. W drugim filmie o Judycie zobaczymy również m.in. Cezarego Pazurę, Marię Niklińską, Krzysztofa Kowalewskiego, Martę Lipińską, Hankę Bielicką, Agnieszkę Pilaszewską, Annę Korcz oraz Bartosza Obuchowicza.

d14hxpw

Ukochany Judyty, Adam, wyjeżdża na kilkumiesięczny staż naukowy do USA. Tymczasem Tosia robi wszystko, by jej rodzice znów się połączyli. Jak się okazuje, Eksio nie ma nic przeciwko temu. Judyta miękko wpada w misternie utkaną intrygę.

To film. A kolejna wspólna książka Katarzyny Grocholi i Andrzeja Wiśniewskiego "Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie" ukaże się cztery lata po wydaniu "Związków i rozwiązków miłosnych". Dialog popularnej pisarki i cenionego psychoterapeuty to kontynuacja tamtej dyskusji. Tym razem głównym tematem jest utrzymanie harmonii w stałym związku.

Grochola i Wiśniewski diagnozują i nadają nazwy partnerskim zmaganiom (np. "Powój i ściana", "Zwłoki", "A nie mówiłam", "Strzelić focha", "Umyj naczynia, bo ci zemdleję", "Połknąć żabę").

d14hxpw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14hxpw