Trwa ładowanie...
Dwayne Johnson
29-09-2014 03:33

Dwayne Johnson w ekranizacji "Dyrektywy Jansona"

Dwayne Johnson w ekranizacji "Dyrektywy Jansona"
d27wsfa
d27wsfa

W Hollywood ruszają prace nad ekranizacją "Dyrektywy Jansona" ("The Janson Directive") Roberta Ludluma. Scenariusz napisze Akiva Goldsman, a w głównej roli wystąpi Dwayne Johnson.

Głównym bohaterem "Dyrektywy Jansona" jest Paul Janson, legenda supertajnej komórki amerykańskiego wywiadu - Wydziału Operacji Konsularnych. Mężczyzna rezygnuje z pracy dla rządu na rzecz sektora prywatnego. Dostaje zlecenie odbicia z rąk islamskich bojowników miliardera i filantropa Petera Novaka. Operacja kończy się jednak porażką. Janson nie tylko sam staje się celem, ale i trafia na trop spisku, który sięga najwyższych państwowych dostojników. W dodatku odzywają się jego wrogowie z przeszłości - ludzie, których uważał za martwych.

O ekranizacji "Dyrektywy Jansona" mówiło się w Hollywood już od jakiegoś czasu. Kilka lat temu scenariusz napisał John Hlavin. Teraz pracę nad fabułą rozpoczął Akiva Goldsman, scenarzysta takich filmów, jak "Anioły i demony", "Kod da Vinci", "Ja, robot", "Piękny umysł", "Batman i Robin" czy "Klient".

Dwayne'a Johnsona mogliśmy w wakacje oglądać w filmie "Hercules".

d27wsfa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27wsfa