Trwa ładowanie...
dboxcaw
27-04-2007 07:01

Eddie Murphy zwycięża w potrójnej roli

dboxcaw
dboxcaw

Na szczycie najnowszego zestawienia amerykańskiego box office znalazł się debiutant - komedia "Norbit" z udziałem Eddiego Murphy.

Film opowiada historię mężczyzny o imieniu Norbit, który pewnego dnia poznaje kobietę swoich marzeń. Na drodze do szczęścia bohatera staje jednak jego monstrualna narzeczona. W Stanach Zjednoczonych obraz zarobił w ten weekend ponad 33 miliony dolarów. Ciekawostkę stanowi fakt, że Murphy wcielił się w aż trzy postacie.

Na drugiej pozycji notowania uplasowała się kolejna nowość - "Hannibal. Po drugiej stronie maski". Film ukazuje młodzieńcze lata słynnego mordercy-kanibala, który podczas II wojny światowej traci rodziców i siostrę. Po ucieczce z ojczystej Litwy osiada we Francji, gdzie poznaje niezwykłą Lady Murasaki. Kobieta otwiera przed Hannibalem drzwi do wyrafinowanego świata muzyki klasycznej, sztuki i literatury. Pierwszy weekend przyniósł projektowi 13 milionów dolarów.

Miejsce trzecie zajął obraz "Because I Said So" z Diane Keaton w roli głównej, który w ostatni weekend zarobił ponad 9 milionów dolarów. Dwa tygodnie w kinach przyniosły produkcji w sumie 25 milionów.

Kolejne lokaty zajęły filmy: "The Messengers" (7,2 mln), "Noc w muzeum" (5,7 mln), "Wielkie kino" (4,4 mln), "As w rękawie" (3,7 mln), "Labirynt fauna" (3,5 mln), "Dreamgirls" (3 mln), "Królowa" (2,5 mln), "W pogoni za szczęściem" (2,4 mln) oraz "Stomp The Yard" (2,4 mln).

dboxcaw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dboxcaw