Trwa ładowanie...
d48pzi4

Ete Brulant, Un

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d48pzi4

„That Summer” (oryginalny tytuł - Un été brûlant) to francusko-szwajcarsko-włoski dramat z 2011 roku. Film wyreżyserował Philippe Garrel, zaś scenariusz oprócz niego napisali także Marc Chodolenko oraz Caroline Deruas. Muzykę skomponował John Cale, natomiast za produkcję odpowiada Edouard Weil. Film ubiegał się o Złote Lwy na 68. Festiwalu w Wenecji w 2011 roku.

Poznając malarza Frédérica, Paul nawet nie zdaje sobie sprawy, że jego życie przybrało nowy, zupełnie nieprzewidywalny tor. Frédéric mieszka z aktorką Angèle, która właśnie kręci film we Włoszech. Zmagający się z problemami finansowymi Paul zostaje statystą i na planie filmowym spotyka młodziutką Elisabeth, dla której szybko traci głowę. Ich namiętności wybuchną ze zdwojoną siłą w Rzymie, gdzie zakochani udają się na zaproszenie Frédérica.

W filmie „This Summer” w rolach głównych zagrali: Monica Bellucci jako Angèle, Louis Garrel – Frédéric, Céline Sallette – Élisabeth, Jérôme Robart – Paul, Vladislav Galard – Roland, Vincent Macaigne – Achille, Maurice Garrel – dziadek.

Ete Brulant, Un
Tytuł oryginalny

Ete Brulant, Un

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2011

Czas trwania

95 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48pzi4
d48pzi4
d48pzi4