Trwa ładowanie...
Aktualności

Eva Mendes tylko dla Wirtualnej Polski

Share
Eva Mendes
Eva MendesŹródło: AP
d9eavx2

Tego jeszcze nie było. Młoda, utalentowana i piękna, latynoska aktorka Eva Mendes przemówiła po polsku! O właśnie ona, swym anielskim głosem zaprasza Was, Internautów Wirtualnej Polski abyście zobaczyli najnowszy zwiastun do filmu Ghost Rider, w którym gra ukochaną Nicolasa Cage’a, czyli tytułowego Ghost Ridera.

Romans między wspaniałą dziewczyną, a człowiekiem przemienionym na mocy klątwy w potwora, skłonił filmowców do porównania opowiadanej w Ghost Rider historii do klasycznej „Pięknej i Bestii”. Zdawali sobie sprawę z tego, że potrzebują aktorki, która dotrzymałaby kroku Nicolasowi Cage i jego bohaterowi.

Roxanne Simpson musiała być kimś dla kogo poszłoby się do Piekła”, mówi Johnson, „i stanowić zarazem silną osobowość. Taka właśnie wydawała mi się Eva Mendes. Eva ma mnóstwo energii. Łatwo ją polubić – zarówno jako aktorkę jak i osobę.”

d9eavx2

Mendes zwróciła uwagę na rolę Roxanne między innymi dlatego, że otrzymała okazję zagrania u boku sław, a także z powodu archetypowego tematu.

„Zawsze intrygowały mnie opowieści, w których mamy do czynienia z zaprzedaniem duszy diabłu,” mówi aktorka. „A poza tym, kiedy zobaczyłam, jak bardzo Mark jest zaangażowany w ten projekt, wiedziałam, że możemy zrobić świetny film. Od dawna także chciałam zagrać u boku Nicka Cage – uważam, że jest wspaniałym aktorem.”

Powtarzając za Evą Mendes zapraszamy na projekcję najnowszego zwiastunu do ”Ghost Rodera”. Eva i Ghost tylko w WP!

Ghost Rider w kinach od 23 lutego.

d9eavx2

Podziel się opinią

Share
d9eavx2
d9eavx2