Trwa ładowanie...
d2shd6g
d2shd6g

Exit Humanity

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2shd6g
Share
Zdjęcie

„Exit Humanity” to kanadyjski film dramatyczny z elementami horroru z 2011 roku. Reżyserii, napisania scenariusza, montażu i zdjęć tej produkcji podjął się John Geddes. Muzykę skomponowali Jeff Graville, Nate Kreiswirth oraz Ben Nudds. Za produkcję odpowiadają Jesse T. Cook, Cody Calahan i Matt Wiele.

„Exit Humanity” to historia opowiedziana poprzez słowa i ilustracje z dziennika Edwarda Younga, który walczył podczas niewytłumaczalnego najazdu żywych trupów dziesięć lat po wojnie secesyjnej. Po powrocie do domu z wyprawy myśliwskiej bohater znalazł swoją żonę Julie w przerażającym stanie. Dodatkowo okazało się, że ich syn Adam zniknął. Edward zaczyna spisywać swoje doświadczenia w walce z żywymi trupami. W trakcie swojej wstrząsającej podróży Edwarda odnajduje przyjaźń, pomoc, a także miłość wśród chaosu i rozpaczy, kiedy wszystko inne wydaje się być utracone w świecie bez człowieczeństwa.

W filmie w rolach głównych zagrali: Mark Gibson jako Edward Young, Dee Wallach – Eve, Stephen McHattie - Medyk Johnston, Bill Moseley - Generał Williams, Jordan Hayes – Emma, Adam Seybold – Isaac, Christian Martyn - Adam Young, Wendel Brooks – Zombie, Jason David Brown - Kapral Roy.

Exit Humanity
Tytuł oryginalny

Exit Humanity

Gatunek

dramat, horror

Kraj produkcji

Kanada

Rok produkcji

2011

Czas trwania

108 min.

Obsada
d2shd6g

Podziel się opinią

Share
d2shd6g
d2shd6g
d2shd6g
d2shd6g