Trwa ładowanie...
d3g1c03

Exit Humanity

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3g1c03

„Exit Humanity” to kanadyjski film dramatyczny z elementami horroru z 2011 roku. Reżyserii, napisania scenariusza, montażu i zdjęć tej produkcji podjął się John Geddes. Muzykę skomponowali Jeff Graville, Nate Kreiswirth oraz Ben Nudds. Za produkcję odpowiadają Jesse T. Cook, Cody Calahan i Matt Wiele.

„Exit Humanity” to historia opowiedziana poprzez słowa i ilustracje z dziennika Edwarda Younga, który walczył podczas niewytłumaczalnego najazdu żywych trupów dziesięć lat po wojnie secesyjnej. Po powrocie do domu z wyprawy myśliwskiej bohater znalazł swoją żonę Julie w przerażającym stanie. Dodatkowo okazało się, że ich syn Adam zniknął. Edward zaczyna spisywać swoje doświadczenia w walce z żywymi trupami. W trakcie swojej wstrząsającej podróży Edwarda odnajduje przyjaźń, pomoc, a także miłość wśród chaosu i rozpaczy, kiedy wszystko inne wydaje się być utracone w świecie bez człowieczeństwa.

W filmie w rolach głównych zagrali: Mark Gibson jako Edward Young, Dee Wallach – Eve, Stephen McHattie - Medyk Johnston, Bill Moseley - Generał Williams, Jordan Hayes – Emma, Adam Seybold – Isaac, Christian Martyn - Adam Young, Wendel Brooks – Zombie, Jason David Brown - Kapral Roy.

Exit Humanity
Tytuł oryginalny

Exit Humanity

Gatunek

dramat, horror

Kraj produkcji

Kanada

Rok produkcji

2011

Czas trwania

108 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g1c03
d3g1c03
d3g1c03