Trwa ładowanie...
d2alprg

Faceci od kuchni

Najnowsze informacje
3.3
(22 głosy)
Oceń:
d2alprg

„Faceci od kuchni” (fr. Comme un chef) to francuski film komediowy z 2012 roku w reżyserii Daniela Cohena, który jest także autorem scenariusza. Muzykę do obrazu skomponował Nicola Piovani, a za produkcję odpowiadają Adrian Politowski oraz Jeremy Burdek.

Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot – człowiek, który potrafi ugotować wszystko.

W filmie „Faceci od kuchni” w rolach głównych zagrali: Jean Reno jako Alexandre Vauclair, Michaël Youn - Jacky Bonnot, James Gerard - Cyril Bosse, Santiago Segura – Juan, Julien Boisselier - Stanislas Matter, Salomé Stévenin – Amandine, Raphaëlle Agogué – Béatrice, Yvonne Gradelet - Szef Cyril.

Faceci od kuchni
Tytuł oryginalny

Comme un chef

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

13.07.2012

Czas trwania

84 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2alprg
d2alprg
d2alprg