Trwa ładowanie...
d4jirx9

FBI zajmie się Harveyem Weinsteinem. Producent filmowy "w głębokiej depresji, ma myśli samobójcze"

FBI rozpoczęło śledztwo w sprawie w sprawie Harveya Weinsteina, by zbadać zarzuty wieloletniego molestowania seksualnego, jakiego miał się dopuszczać wobec wielu kobiet. Informacja zbiega się z doniesieniem portalu Radar Online, który dotarł do śledczych zajmujących się producentem. Według nich, oskarżony jest w fatalnym stanie psychicznym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harvey Weinstein z żoną Georginą Chapman
Harvey Weinstein z żoną Georginą Chapman (East News)
d4jirx9

Weinstein był widziany na ulicy ze swoją córką, krzyczał na nią i był bardzo zdenerwowany. Gdy policja dotarła na miejsce zdarzenia, Weinstein się ulotnił. Wcześniej policja otrzymała telefon w jego sprawie. Według ich doniesień producent jest w depresji i ma myśli samobójcze.

Departament Sprawiedliwości, na którego czele stoi prokurator generalny Jeff Sessions, wydał agencji polecenie, by zbadać sprawę wieloletnich molestowania kobiet przez producenta filmowego, Harveya Weinsteina. FBI nie potwierdza ani nie zaprzecza.

d4jirx9

Jednocześnie wraz z informacją o śledztwie, pojawiły się doniesienia, że Weinstein planuje uciec ze Stanów Zjednoczonych przed wymiarem sprawiedliwości.

Przypomnijmy, że magazyny "New York Times" i "New Yorker" ujawniły wyniki swych śledztw. W artykułach czytamy, że Harvey Weinstein przez 30 lat molestował kobiety. Dochodziło też do gwałtów. Wśród pokrzywdzonych są Asia Argento, Lucia Evans, Mira Sorvino i Ashley Judd.

Harvey Weinstein jako producent zdobył Oscara za "Zakochanego Szekspira".

Zobacz więcej: Harvey Weinstein oskarżony o molestowanie. "Największy knur w Hollywood"

d4jirx9

Podziel się opinią

Share
d4jirx9
d4jirx9