Trwa ładowanie...
d2ie12e

Filmowcy na castingu w schronisku

Share
d2ie12e

Do łódzkiego Schroniska dla Zwierząt zawitała ekipa kręcąca serial telewizyjny. Rolę do zagrania dostał jeden z bezdomnych psiaków, któremu na pamiątkę zmieniono od razu imię - z Ciapka na Aktora, pisze "Express Ilustrowany.

Pozostałych pięciuset mieszkańców placówki zgotowało filmowcom głośne powitanie - ilekroć rozlegał się okrzyk "Cisza na planie! Kręcimy!" psy szczekały jak szalone.

Tak powstawały sceny do serialu "Apetyt na miłość", który pokaże TVP1. Wszystkie odcinki filmu, a będzie ich 13, zostaną nakręcone w Łodzi.

To oczywiście historia o miłości, ale w konwencji komediowej. Akcja kręci się wokół dwóch dziewczyn, które przez przypadek mieszkają razem, a są zupełnie odmienne: inne mają temperamenty, upodobania. Obie mają też problemy z życiem uczuciowym - zdradziła Anna Kazejak, reżyserka filmu (nagrodzona na festiwalu w Gdyni za "Odę do radości").

W formie wynagrodzenia za wynajęcie planu umówiliśmy się na dobrą karmę dla kotów - powiedziała pełniąca obowiązki dyrektor schroniska Małgorzata Włodarczyk

d2ie12e

Podziel się opinią

Share
d2ie12e
d2ie12e