Trwa ładowanie...
d1gg571

Foodfight!

Najnowsze informacje
3.0
(1 głos)
Oceń:
d1gg571

„Foodfight!” to amerykański animowany komputerowo film wyprodukowany w 2009 roku. Premiera filmu w Europie nastąpiła w 2012 roku wyłącznie na DVD. Obraz został wyreżyserowany przez Larry'ego Kasanoffa. Początkowe opowiadanie Larry'ego Kasanoffa i Joshuą Wexlera w scenariusz przekształcił Brent V. Friedman & Rebecca Swanson i Sean Catherine Derek. Reżyserował Larry Kasanoff.

Bohaterami filmu są produkty spożywcze, mieszkańcy półek w jednym z amerykańskich supermarketów. Obraz opowiada o tym, co dzieje się w sklepie po tym jak opuszczają go ludzie. Wtedy wszystkie towary udają się do najpopularniejszego klubu w sklepie - Copabanana. Wszystko jest w porządku do momentu, kiedy w mieście pojawia się nowa marka - X.

Producenci filmu postarali się o prawa wykorzystania znaków towarowych bardzo wielu producentów. W filmie występują produkty, które na co dzień można znaleźć na półkach w amerykańskich sklepach: Mr. Clean, Chef Boyardee, Chester Cheetah, Charlie Tuna, i Mrs. Butterworth. Fakt ten wzbudził wiele kontrowersji, oskarżono twórców filmu o product placement.

W animacji usłyszeć można Charlie Sheena i Evę Longorię, Wayne'a Brady, Chrisa Kattana oraz Christophera Lloyda oraz wiele innych gwiazd.

Foodfight!
Tytuł oryginalny

Foodfight!

Gatunek

akcji, animowany, familijny, komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2009

Czas trwania

87 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gg571
d1gg571
d1gg571