Trwa ładowanie...
d1crj56
Aktualności

Fred Durst i dilerzy amfetaminy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fred Durst
Fred Durst
d1crj56

Chris Klein, Jake Busey i Fred Durst zagrają w czarnej komedii Jasona Wilesa "Play Dead".

Film opowiada historię Ronniego Reno, byłego aktora telewizyjnego, który desperacko próbuje wrócić do zawodu. Pewnego dnia, z powodu śnieżycy bohater trafia do miasteczka w Nevadzie, w którym rządzą niepodzielnie dilerzy amfetaminy. Reno musi połączyć siły z byłymi kolegami z telewizji, aby uratować siebie i sterroryzowanych mieszkańców miasta.

Scenariusz został napisany przez Jasona Wilesa oraz Shema Bittermana. Obaj, wraz z Kurtem Tuffendsamem, Markiem Koettingiem, Michaelem O'Shea i Tomem Rookerem, wyprodukują obraz.

d1crj56

Durst, znany przede wszystkim jako wokalista formacji Limp Bizkit dał już się poznać jak aktor. Muzyk ma na koncie takie filmy, jak "Sorry, Haters" czy "Population 436". Artysta zadebiutuje wkrótce jako reżyser niezależnym obrazem "The Education of Charlie Banks".

Dyskografię Limp Bizkit zamyka zestaw największych przebojów - "Greatest Hitz" z listopada 2005 roku. Ostatni regularny longplay Amerykanów to "Results May Vary" z września 2003 roku, po którym w maju 2005 roku kapela wydała jeszcze EP-kę "The Unquestionable Truth (Part 1)".

d1crj56

Podziel się opinią

Share

d1crj56

d1crj56