Trwa ładowanie...
duiudos

Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła

Najnowsze informacje
3.0
(1 głos)
Oceń:
1
duiudos
Netflix
Źródło: Netflix

"Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" to amerykański film dokumentalny z 2019 roku, który opowiada o jednej z najgłośniejszych porażek imprezowych. Produkcję wyreżyserował Chris Smith.

"Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" – o czym jest?

Choć akcja filmu "Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" rozgrywa się w 2019 roku, opowiada o wydarzeniach z 2017 roku. Właśnie wtedy na wyspie Great Exuma na Bahamach awaryjnie wylądował samolot, którym lecieli Billy McFarland i Ja Rule. Wyspa Pablo Escobara tak im się spodobała, że postanowili zorganizować na niej najbardziej ekskluzywny festiwal na świecie.

Wydarzenie reklamowały Emily Ratajkowsky, Bella Hadid i Kendall Jenner. Bilety na festiwal Fyre zostały wyprzedane. Co się jednak wydarzyło, kiedy festiwalowicze dotarli samolotami i jachtami na wyspę?

Film dokumentalny "Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" to rewelacyjny obraz, który ogląda się jak film fabularny.

"Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" – ciekawostki

  • Reżyserem dokumentu "Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" jest Chris Smith. Zrealizował on takie filmy jak: "American Job" (1995), "Amerykański film: Jak powstawał Północny Zachód" (1999), "Home Movie" (2001), "The Yes Men" (2003), "The Pool" (2003), "Upadek" (2009) oraz "Jim i Andy" (2017).
Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła
Tytuł oryginalny

Fyre

Gatunek

Dokumentalny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2019

Data światowej premiery

18.01.2019

Czas trwania

97 min.

Obsada
duiudos

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duiudos
duiudos
duiudos