Trwa ładowanie...
dv6d1dc

Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła

Najnowsze informacje
3.0
(1 głos)
Oceń:
1
dv6d1dc
Netflix
Źródło: Netflix

"Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" to amerykański film dokumentalny z 2019 roku, który opowiada o jednej z najgłośniejszych porażek imprezowych. Produkcję wyreżyserował Chris Smith.

"Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" – o czym jest?

Choć akcja filmu "Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" rozgrywa się w 2019 roku, opowiada o wydarzeniach z 2017 roku. Właśnie wtedy na wyspie Great Exuma na Bahamach awaryjnie wylądował samolot, którym lecieli Billy McFarland i Ja Rule. Wyspa Pablo Escobara tak im się spodobała, że postanowili zorganizować na niej najbardziej ekskluzywny festiwal na świecie.

Wydarzenie reklamowały Emily Ratajkowsky, Bella Hadid i Kendall Jenner. Bilety na festiwal Fyre zostały wyprzedane. Co się jednak wydarzyło, kiedy festiwalowicze dotarli samolotami i jachtami na wyspę?

Film dokumentalny "Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" to rewelacyjny obraz, który ogląda się jak film fabularny.

"Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" – ciekawostki

  • Reżyserem dokumentu "Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła" jest Chris Smith. Zrealizował on takie filmy jak: "American Job" (1995), "Amerykański film: Jak powstawał Północny Zachód" (1999), "Home Movie" (2001), "The Yes Men" (2003), "The Pool" (2003), "Upadek" (2009) oraz "Jim i Andy" (2017).
Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła
Tytuł oryginalny

Fyre

Gatunek

Dokumentalny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2019

Data światowej premiery

18.01.2019

Czas trwania

97 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv6d1dc
dv6d1dc
dv6d1dc