Trwa ładowanie...

Galaktyka nie z tej ziemi

Share
Galaktyka nie z tej ziemi
Źródło: Universal Studios
dkzsufc

Piękna Tricia Helfer wystąpi w serialu „Nie z tego świata”.

Bracia Winchester, główni bohaterowie “Supernatural" walczyli już z wampirami, duchami, wilkołakami i nawet wielką stopą, ale czy są w stanie połączyć siły z cylonem?

Tricia Helfer znana głównie jako piękny cylon numer 6 z bijącego rekordy popularności serialu "Battlestar Galactica" dołączy na chwilę do obsady innej hitowej produkcji – serii kanału CW „Supernatural: Nie z tego świata”.

dkzsufc

Tricia po raz pierwszy pojawi się w odcinku „Road kill”, który wyemitowany zostanie w USA w czwartek, 22 lutego. Aktorka wcieli się w postać Molly, kobiety prześladowanej przez upiornego farmera, który straszy ludzi na podmiejskich drogach. Po stracie męża Molly poprosi o pomoc braci Winchester.

Była modelka, która prowadziła i wyprodukowała popularny reality show "Canada's Next Top Model" poza rolą w "Battlestar Galactica" znana jest z występów w m.in. "Jeremiah" oraz seriach "C.S.I.: Kryminalne zagadki".

Kultowy już serial „Supernatural: Nie z tego świata” emitowany był w Polsce przez 6 tygodni we wtorkowe noce na kanale TVN, po czym zniknął z anteny. Pierwszy sezon serii pojawi się na DVD w Polsce już 23 lutego (dystr. Warner Home Video).

dkzsufc

Podziel się opinią

Share
dkzsufc
dkzsufc