ycipk-8vwky5
ycipk-8vwky5

Galimatias czyli Kogel - Mogel II - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Kaśka i Paweł przywożą traktorem meble do swego mieszkania na wsi. Kiedy dom jest już urządzony, odwiedzają młodych rodzice. Ojciec Kaśki obiecuje, że po urodzeniu się wnuków, przepisze na nich swoją ziemię. Dochodzi do sprzeczki, gdy Paweł zapowiada, że zerwie z tradycyjną gospodarką, nastawiając się na specjalistyczną hodowlę.

Między młodymi istnieje poważny punkt sporny: on pragnie dziecka, ona chce studiować. Paweł porywa żonę siłą do sypialni, ale ta, w ostatniej chwili zajrzawszy do kalendarzyka małżeńskiego, odpycha go od siebie. Paweł i Kaśka zakładają hodowlę owiec. Odwiedza ich dziennikarz z "Nowej Wsi", któremu Paweł oświadcza, że wkrótce przejmie gospodarstwo teścia. Ojciec, po przeczytaniu artykułu o zięciu w "Nowej Wsi", wybucha gniewem i oświadcza, że nie przepisze ziemi na wnuki.

Kaśka zarzuca mężowi, że pragnie dziecka, aby przejąć gospodarstwo teścia. Do Pawła i Kaśki przyjeżdżają państwo Wolańscy, u których dziewczyna kiedyś pracowała jako pomoc domowa. Docent Wolański obiecuje Kaśce pomoc w dostaniu się na studia. Wieczorem, po konsultacji z kalendarzykiem, Kaśka próbuje nakłonić męża do igraszek, ale ten rozpamiętuje kłótnię z teściem i wizytę Wolańskich.

Docent Wolański, przygotowując się do wyjazdu na stypendium zagraniczne z żoną, prosi Kaśkę, aby zgodziła się przyjąć do siebie ich synka Piotrusia z babcią.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-8vwky5
ycipk-8vwky5
ycipk-8vwky5