Trwa ładowanie...

George Clooney w 'Smętarzu dla zwierzaków'

Share
George Clooney w 'Smętarzu dla zwierzaków'
dyuao13

Po raz kolejny pojawiła się informacja, że George Clooney zagra główną rolę w nowej wersji klasycznego horroru "Smętarz dla zwierzaków". Ostatnio pisano o tym dwa lata temu.

Obraz z 1989 roku powstał na podstawie scenariusza mistrza powieści grozy - Stephena Kinga. Historia dotyczy rodziny Creedów, która przeprowadza się do niewielkiego miasteczka w stanie Maine. Gdy mały synek pary bohaterów ginie pod kołami ciężarówki, ojciec postanawia pochować go na starym indiańskim cmentarzu. Wcześniej grzebano tam bowiem zmarłe zwierzęta i te następnego dnia wracały do domu żywe. Chłopczyk też zostanie wskrzeszony przez tajemnicze siły, lecz nie będzie już tym samym grzecznym i uśmiechniętym dzieckiem, co kiedyś... W filmie w reżyserii Mary Lambert zagrali Denise Crosby, Dale Midkiff i Fred Gwynne.

Tym razem informacje o zaangażowaniu George'a Clooneya podał serwis "Bloody-Disgusting". Aktor w nowym projekcie miałby wcielić się w postać ojca rodziny Creedów, Louisa. Nową wersję scenariusza napiszą autorzy "Bez twarzy" - Mike Werb i Michael Colleary. GEORGE CLOONEY W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

dyuao13

Podziel się opinią

Share
dyuao13
dyuao13